Çok zor bir durumda kalmak

kızın annesiyle hiç konuşmadım hatta adını dün öğrendim :)

ama bugun bir iş için izin almam gerekiyo.

kızını yanıma bir etkinliğe davet ettim

ve asıl sorun şu ki

ben aleviyim ve kızın ailesi sunni ve annesi temkinli diyebilirim.

nasıl izin alabilirim önerisi olan varsa yazsın lütfen.

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• minareden atlarım ,herkesi selamlarım

kızını gezdircem fatma teyze izin vermezsen pıçaklarım

1|1
    0|0
    • öle dersem kızı bir daha göremem :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Oys kıyamamm :) saygılı ol yeter merhaba efendim kızınız bana emanet sözünde dur ve kendin ol işte :D

0|1
    0|0
  • Teyzeciğim kızınla koyda şöyle bir turlicaz müsade var mı :P

0|0
    0|0
  • öyle din olarak ayrim yapan kadinsa işin zor

0|0
    0|0
  • Hayatımıza mezhepler mi yön veriyor yani?! İnsan olmak yeterli değil mi?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kuran da mezhep yoktur.Sen bu lafı söyleyerek zaten kafanda bir ayrım yapıyorsun.Kadın sana soracak hali alevimisin başka bşymisin diye.Nazik ol ne ciddi ol ne çok gül.güzel tebessüm et yeter.Ayrıca anneye güven verirsen 2 katı güzel mutluluk olur.Bu arada kendine güvenin yoksa bu mezhep düşüncesinden dolayı kızdan ayrıl ki "sunni" birisini bulsun

0|0
    0|0
    • bunu yapan ben değilim arkadaşım aksine kızın ailesi yapıyo

ve şunu bilmelisinki aslında biçok alevi çocuğunu yine bir aleviyle evlendirmek ister ama baska bir mezhep din ırk farketmeksizin çocuğuyla evlenen insanada evladı gibi davranır yapmazsa insanlığından bişeyler eksik demektir.

• emin ol kafasında ayrım olabilecek son kişiyle konuşuyosun :) herkes insan herkes birbirini karşılıklı çok sevebilir yaş boy kilo din ırk dil farketmeksizin ama işte ayrımı yapan insanlarla konuşmak sıkıntılı bende bu durumu daha önceden yaşamış ya da benim durumumu iyi anlayabilecek zekaya sahip kişilerden cevap bekliyodum merak etme :)

ama malesef hala bu konuda ayrım yapılmakta bazı kişiler ve taraflar tarafından benim sorunum bu kesimle

• ben ayrım yapmıyorum başkalarına söyle onu ;) sen onu bunu bırakta "Nazik ol ne ciddi ol ne çok gül.güzel tebessüm et yeter.Ayrıca anneye güven verirsen 2 katı güzel mutluluk olur" buraya odaklan ;)

• durumunu tam bilmiyorum ama evleri yakinsa once tel ac veya kizla haber ver annesiyle konusman icin yuz yuze gorsunki seni iyice tanisin annesine guven verir gitmen,annesine durumu anlat izin iste ne zaman kiziyla cikip geleceksin tam saatini soyle soyledigin saaten biraz once evde olki guven ver annesine,sen annesinin gozune girdikten sonra kim alevi kim sunni asilir bu sorunlar,valla ilk ailesinin gonlunu kazan sevdir kendini guvendir bunu basardinizmi istedginiz yere gidebilirsiniz

0|0
    0|0
    • farklı şehirlerdeyiz maalesef 450 km şuanda gidemem :/

• kanka ara söyle efendim kızınızı bir etkinliğe davet ettim gelebilirmi acaba bana emanet de sözünde dur saygılı efendice sole yane

0|0
    0|0
Yükleniyor...