Galatasaray ın 4-1 yenilgisi hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Helal olsun.10 kişiye 4-1 yenilmek kolay değil.Tarihi 1 başarıya daha imza attılar.1 türk olarak utanıyorum,Hakan Altun misali gözyaşlarına boğuluyorum :(

0|0
9|22

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Galatasaray gibi bir takım için ve bilmiyorum Galatasaray'lı mısın ama durumları haberleri gündemi takip etsen suçun takımda değil yönetimde olduğunu anlar ve Türklüğünden utanmazdın yazıklar olsun senin Fener ve Beşiktaş men cezası aldığında Türklüğün neredeydi acaba?

1|1
    0|0
  • 10 kişiyle ve yedeklere karşı 4-1 kötü bir skor,ama Real Madrid bu dünyanın en iyilerinden.Anlıyoruz ki kendimizi dev aynasında görmememiz gerekmiş.

0|1
    0|0
  • Sana ne kendi halinden utan adamı zorla tahrik ediyorsunuz be

0|1
    0|0
  • yeneceklerini düşündülermi acaba?

1|1
    0|0
  • Koca bir hayal kirikliği :(

0|1
    0|0
  • gs bu ne yapsa yeridir :D

1|1
    0|1
  • olması gereken buydu zaten ne bekliyodunuz ki?

0|1
    0|0
  • hiç iyi şeyler düşünmüyorum ^^

0|1
    0|0
  • Maç başlamadan önce "En büyük Galatasaray", "Bugün günlerden Galatasaray" şöyle galatasaray böyle galatasaray diyorlar diyorlar karşı çıkanlara kendilerini savunuyorlar...

Maç bitince YENİLİNCE karşı takımın yaptığı yanlışlıkları vs. Konu alıp dalga geçiyorlar...

En azından 1 gol veya başka zamanlar için 2,3 gol attık vs. diyip onu yapamayanlarda var diyip, hediyemiz olsun gibi tabırler kullanıp üste çıkıyorlar...

Anlamıyorum yaa ve bunu genelde hep Galatasaraylı olanlarda gördüm.

Ben takım tutmuyorum ama dışardan biri bu şekilde gözlemlediğinde hiç hoş durumda gözükmüyorlar. Bilmelerini istedim.

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 21

• Bu maçı yenebilirdik aslında 2. Golü yiyene kadar çok iyi bir futbol sergiledik ama2. Golden sonra konstanrasyonumuz tamemen dağıldı böyle oluncada Madrid golleri buldu Juventus maçı final maçı olacak o maçı kazanacağımızı düşünüyorum ayrıca Şampiyonlar Ligi'nde bizden daha iyi işlere imza atacak takım varsa buyursun çıkıp oynasın

1|1
    0|0
  • Real madridle galatasarayın arasında uçurum farkı var parasal anlamında olsun

kalite anlamında olsun başarı farkında olsun .Ben bir galatasaraylıyım iyi günde

kötünde takımımın yanındayım bir maç yenildik diye takım filan değişmem .

Ayrıca dünya çapında türkiyede liginde ki takımları çoğu ülke tanımıyordur

son zamanlarda ülkemizi gerçek anlamda şampiyonlar liginde bu kadroyla galatasaray

türkiyeyi tanıtır hale geldi.Türkiye diyince akla gelen ilk isim galatasaray

sonra fenerbahçe :) .Ayrıca avrupada ki takımım real madrid en sevdiğim futbolcuda

c.ronaldo ama galatasaray bir başka

0|1
    0|0
  • şikeciler toplanmışlar buraya kıskanmayın. sizi almıyorlar bile oraya hayatınızda şampiyon ünvanıyla real madride karşı oynadınızmı

1|2
    0|0
    • Sizinde görüp göreceğiniz oydu zaten.Adamlar kat ve kat acısını çıkarttı,rekorlara imza attı.10 yıldır aynı şeyler kendinizi avutmaya devam edin biz önümüze bakıyoruz

• Tabi tabi bu şampıyonluk size 40 yıl daha yeter ezilmeye devam edin.Başkanın yaptığı oç luğu ona lafım yok,zaten o koltuktan inse onuda yapacaz rahat ol.Yönetimdeki sıkıntılara rağmen sizi 10 yıldır erzmeye devam ediyoruz,sizde ama biz Avrupa Fatihi olmuştuk demeye devam ediyosunuz

• önemli değil kardeş uzatmaya gerek yok. ezik bir taraftarınız var iki örnek vereyim. kendini şampiyon sanan bursa maçı maç sonunu izle ezik kim. hala o sene şampiyon olduğunuzu sanıyorsunuz. :) oç başkanı seçenlerde sizin yönetim. ha birde eziyoırsunuz ya ondan kupayı bu ŞAMPİYONLUK kupasını saraçoğlunda aldık değilmi ezdiniz ya hani :) dovrumu samet :)

• Galatasaray bence kötü oynamadı. Hele ki ilk yarıda çok güzel oynadı. Kaleci muslera olsaydı eminim o topları yemezdi. Kaleci eray topa uzanmaktan acizdi. 4-5 top geldi ona hepsi de gol oldu. Muslera gibi bir kalecinin yedeği eray olursa biz daha çok gol yeriz.

0|1
    0|0
  • Ben şimdi karar veremedim kendi sahanda 6-1 yenilmek mi daha kötü yoksa 10 kişilik takımdan 4 tane yemek mi kötü ?

0|1
    0|0
  • mancini malı ! bu işi bilmiyor.amrabat denen adamı ligde oynatmaz yüzüne bakmaz, real maçında ilk onbire koymuş allahın salağı.ayrıca snejder madem sakat değil neden ilk onbirde başlamadı.sakat ise neden son 15 dk oyuna girdi.son 5 dk oyuna ceyhunu sokuyor ne amaçla ? ceyhun mu kurtaracak takımı son 5 dk kala :)

buna ek olarak, bu takım defans yapmayı bilmiyor.canlı bomba dany ve süper kalecimiz eray ! resmen harikalar yarattılar akşam :) eray kaleci değil...

0|1
    0|0
  • FB ye laf atan arkadaslar,

Mustafa denizlili 0 çektiğimiz grup maclarından sonra 2 yenilgi hatırlıyorum ben.

1- Old Trafford Manchester 6-2

2- Kadiköy Arsenal 5-2

başka hezimet hatırlayan ?

süphesiz bir türk takımının bu halde olması üzücü.

ama kendi takımımıda yedirmem kimse kusura bakmasın.

ayrıca ts de iyi gidiyor avrupada

her nekadar sevmesemde gögsünde Türk Bayrağı taşıdığı için desteklerim.

futbolda fanatizm TC Sınırları içinde olmalı...

0|2
    0|0
    • Var kardeşim hemen yazıyorum

Gs- Paris St. Germain 0-4

Gs- Chelsea 0-5

Gs- Bayer Leverkusen 1-5

Gs- Real Madrid 1-6

• fenerbahçe şampiyonlar ligine kaç yıl gitmedi biliyon mu sen.

• galatasarayın gitmediği kadar

• yenildiğimiz için üzülmedim zaten hem kadro kalitesi olarak hem de mental açıdan kıyaslanamaz iki takımın maçıydı. ama 10 kişi kaldıktan sonra işler değişti bir de devre arasına golü bulup moralli şekilde gidince umutlandım fakat 2. golü yedikten sonra maçı bitirdiler kafalarında. arena'daki maçta da aynı şey oldu. takım ruhu yok.

0|1
    0|0
  • 10 kişi kalan takımdan 6 yiyen galata

1|1
    0|0
  • geçen sene fenerbahçenin uefa kupasından elenmesini isteyen galatasaray taraftarlarına selam olsun :)

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • tecavüze uğradık link

0|2
    0|0
  • Karsındaki takım Reelmadrdi

0|1
    1|0
    • Karşındaki takım 11 kişiyle 6 ,10 kişiyle 4 gol attı.7-8 kişi kalsa,beraberlik alırdınız heralde

• ronaldo bile yoktu Ama 4-1 yenildiler dün arkadaşa da demiştim gs yenilir diye Ama bizim elden ne gelir yenildilier :(

0|1
    0|0
  • Bari iki gol daha yeyip 6-1 yenilseydiniz, ilk maçın özeti sanarlardı asdfhj

1|1
    0|0
  • sen tutarda terimi yollarsan al sana mancini. kötü şeyler yazardım ya neyse.

0|1
    0|0
  • Futbolla ilgim yok ama olur öyle şeyler

0|1
    0|0
  • bunu söylediğine göre ya amk bir fenevlisisin ya da 8taşlı..Ulan kamil senin play stationda karsılasamadığın takımlarla oynuyoruz..Sen git önce Konyasporu yen ,akhisarı yen..

0|1
    0|1
  • Rezalet, kepazelik, vurdumduymazlık_cincon :( :( :( adamlar c takımı ile çıkıp 10 kişi kalmış haliyle öttürdü ha tam takım çıksa 10 luk olurdu malum ilk maç 6 lık simit olmuşlardı.

0|1
    0|0
  • Utanacak bir durum yok. Ülke olarak futbolumuz çok geri gs de olsa fb de olsa bjk de olsa durum bu.

0|1
    0|0
    • Beşiktaşı bilmem de Fenerbahçe nin böyle bir yenilgi alacağını sanmıyorum.Fenerbahçe son 10 yılda kendini çok geliştirdi,Gs ve Beşiktaşın çok üstünde bu 1 gerçek

• Ben bir Fenerbahçeliyim sana katılmıyorum son 10 yılda kendisini geliştiren takım Gs 2 senedir oda düşüşte Fenerbahçe yönetimsel sorunlarını çözemediği sürecede bir yol olmaz. Aziz amca yapıştı takıma bırakmıyor takımdan soğuttu beni

• Alışkanlık hep öyle ki zaten o yüzden hiç şaşırmadım buna

0|1
    0|0
Yükleniyor...