Kapat

Onunla ayrı gecen gunlerınızı ona olan askınızı yazsaydınız ona neler yazardınız

ayrı gecen zamanınızı anlatan bır mektup yazsaydınız askınızı nasıl anlatırdınız

Güncellemeler:
Askinizi 3 kelimeyle anlatin

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• sen benim için bir ateş oldun hep elimi değdiğimde elim yandı öpmek istediğimde dudaklarım yandı sonra çekip gittiğinde kalbimi yaktın herşeye rağmen sevdim seni acıyacağını bilsemde nasıl sevmezdimki zaten var mısevmemenin bir formulü ?

gözlerimi kapattım öptüm seni canım yana yana salaksın aptalsın dediler en güzelide buydu benim sana baktığım gibi kimse sana bakamıyordu keşke çekip gitmeseydin biliyorum benm için benden wazgeçtin ama neden yaptın ben son nefesime dek seni severdim ölümüm kollarında olsun isterdim şimdi sana son vasiyetim bir gün duyarsan öldüğümü mezarıma bir şişe rakı dök çünkü senden sonra tek sevdiğim.

1|0
    0|0
    • Kroca:):)

• bunu sana yazmadığımdan içindeki anlamı ve benim duygularımı anlaman zor ama böyle demende hoş değil kusura bakma ama sen buraya insanlarla dalga geçmek için soru sormuşsun .

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 17

• "Şşş olm sensiz burda arkadaşlarla bir kaynattık, aklın almaz! iyiki beni bir dönem yanlız bırakmışsın, gerçekten buna ihtiyacım varmış. Nasıl kafa açtık anlatılır gibi değil, o bar senin bu pavyon benim, o mekan onun, diğerleri yine bizim. Bi gezdik anasını ağlattık memleketin. Bana bu fırsatı verdiğin için sana teşekkür ederim, seni çok seven kocan." Yazardım :D

0|0
    0|0
  • Ayrı kaldığımız zamanı anlatan bir mektup yazacaktım da boşa vakit harcayacağımı fark edip yazmaktan vazgeçtim der gönderirdim :D

1|0
    0|0
  • Yazacagim suydu

Sana askimi yazmak isterdim ama

Yazmaya kelimeler yetmez

Sensizlik bu acisi anlatmakla bitmez.

0|0
    0|0
  • Şimdi ben buraya 2 saat kafa yorup bir şeyler karalayacağım aynısını kopyala yapıştır yapıp sevgiline göndereceksin dimiiiiiiii yemezler ^_^ :P

0|0
    0|0
  • şuan ilham gelmiyor neler yazardım neler :)

0|0
    0|0
  • Askerdeyken çok yazdım :) bir bka yaramadı ayrıldık.

0|0
    0|0
  • sevişmek sevişmek sevişmek :D

0|0
    0|0
  • şimdi buraya yazamam ki çoook uzun kaç sayfa olur ve özetlemekte imkansız aklıma bişey gelmez

0|0
    0|0
    • gec bunları :)

• geçiyimmi günlerce ona neler yazdığımı görsen ağlardın abartmıyorum gören kaç kişi şaşırdı bunları başka kıza yazsan ... falan filan neyse ya

• buraya yazamam sorry :)

0|0
    0|0
  • her güzele sen diye baktım taki seni bulana kadar :))

0|0
    0|0
  • Sensizken bilr yanımdasın

0|0
    0|0
  • aşk bir poktur yedim gel hadi derdim

0|0
    0|0
  • Onsuz hep aglardim. ;) saka bir yana gercekten seviyosan cook zor beyaa

0|0
    0|0
  • Abazanliktan gırın gırın gırınıyorum hatun.de gel bitsin bu hasret

0|0
    0|0
  • mektup uzun sürecek gibi bir ara görüşünce söylerim

cayırt

0|0
    0|0
  • mektuPla falan ugrasamam :D

0|0
    0|0
  • Yıllar geçti, yollara uzadı sensiz

Bizim küçük çınar aldı başını gitti

Heyhat ! kaf dağı hayallerim vardı

Eskimeyen sevdama sorun nerdedir ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• onsuz günlerim çok güzel

bir kelime bile etmem onsuzlukla ilgili

ohh onsuz hayat ne kadar da güzelmiş meğer dert yok tasa yok kendi kendime sadist gibi acı çektiriyormuşum meğer

0|0
    0|0
  • oh iyi oldu böyle kafamı dinledim .p

0|0
    0|0
  • Külah yapar yollarım nota gerek yok

2|0
    1|2
Yükleniyor...