Hayalinizdeki düğün nasıl ? Ne var Şu an aklınızda?

Evet arkadaşlar kaçınılmaz sona herkes gelecek tabi gençlikte yaşadıgımız seylerde bir yere kadar ama degil mi ? :) Hayalinizdeki düğün nasıl ? Nasıl bir ortam, atmosferde evlenmek isterdiniz? Nasıl bir gelin ya da damat olmak isterdiniz?

Bana sorarsanız Maldivlerde bembeyaz kumsalda bembeyaz upuzun gelinligimle alkislar esliginde hayatimin adamina evet demek isterdim. Tabi oda beyaz damatlikla yanimda olacak :)

Dugunden sonra o tertemiz denize aticaz kendimizi sonra tum davetlilerle..

Gece gece bir an evlenmek istedim neyse daha 10 yilim var her an hersey olabilir :)

Sizinkileei alalim? :)

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Önemli olan birlik beraberlik değil mi sonuçta yerin o kadar bir önemi yok bence ama güzel olması tabi ki güzel bir etken :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• düğün değilde balayı roma'da :D parası bile hazır lakin olmayacak gibi :D tek başıma las vegası da denemek istiyorum :D :D kısmet

1|1
    0|0
  • oynamasını bilmediğim için maldivdede olsa kabus olacak

1|0
    0|0
  • Çırağan sarayı

link

link

link

link

Canlı davul zurna ekibi, güzel bir piyanist şantör :D ardından elit bir gece.

0|0
    0|0
  • Düğün falan boş iş kapitalist sistemin oyuncağı :)

0|1
    1|1
  • sade olsn sevdıgım tum ınsanlar olsun ben gemıde bısey ıstıyorum ama cok gorgusuzce oluyor klasık kacar gemı kaptanı gemıde evlenıyorrr

0|0
    0|0
  • Düğün dediğin şey bir sürü gereksiz insanı mulu edip beğeni kazanmaya çalışmaktır ve asla herkes mutlu da olmaz! Ha birde harcadığın para da cabası. Düüne vereceğin parayla eşinle birlikte iş kur ya da bir daha fırsat olmayacak bir ülkede balayı yap

0|0
    0|0
  • annem babamın haberi yok kızın annesinin babasında yok. sade ikimiz düğün yaparız ben imam olurum sonra nikah memuru. hem ucuza gelir :D

0|0
    0|0
  • Masai mara da kir dugunu istiyorm ama malum ordada yirtici kedicikler var :(

0|0
    0|0
  • Pariste olsun ya.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Altin taktigimiz herkesi zorla getirticem. :D habire Ankara havasi calsin, halay calsin habire oynayalim

1|1
    0|0
  • düğüne karşıyım boş yere masraf boş yere yorgunluk

0|0
    0|0
  • pilavlı sohbetli :D:D

0|0
    0|0
  • gemi de düğün hayal ediyorum.ama parası yoksa nikahta yeter :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...