Senin ne haddine bebeğim?!

Arkadaşlar erkek arkadaşım ameliyat olacak 1 gün hastanede kalması gerekiyormuş bende doğal olarak ben refakatçi olarak kalırım yanında dedim tamam dedi. İşin tuhaf yanı bugün arkadaşının sevgilisi mesaj atıyor ve canım ameliyat olacakmışsın yusuf ile geleceğiz ama o kalamayacak refakatçi olarak ben kalıcam yanında ;) diyor. Sonra buluştuk arkadaşı ve sevgilisi ile kız yanımda da aynı şeyi söyledi ne gerek var canım ben kalacağım zaten dedim yok canım ben kalıcam senin kalmana gerek yok dedi. Ben mi kuruntu yapıyorum yoksa kızın böyle söylemesi tuhaf değil mi?

0|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi 4lü ilişkinizin ne kıvamda olduguna bağlı içiçeseniz görüşüyosanız samimi olarak çift halinde olabilirde aksi halde harbiden sevgilin nasıl ses çıkartmadı onuda geçtim kızın sevgilisi saksımı acaba erkek arkadaşın kendi arkadaşının sevgilisiymiş gibi metresmi tuttu bu işler çok karışık :D

1|0
    0|0
    • Hiç yakın değiliz ayda bir görüşürüz o kadar yani. Bende ona şaşırıyorum ya zaten çocukta laf etmedi hiç.

• Erkek arkadaşıma kalırsa ben kalmamalıymışım işim gücüm varmış kovulurmuşum vsvs.

• iyice kıllandım ben bu işten haberin olsun :)

Erkekler Ne Diyor 8

• kürekle vur ağzına...

1|0
    0|0
  • link

Kim ulan bu Yılmaz? Bi Yılmaz kadar olamadık amk, şimdide hastane kavgası!...

1|0
    0|0
  • Noluyo lan orda.

2|0
    0|0
  • kafa at hocam kafa at

1|0
    0|0
  • sende kal

.

0|0
    0|0
  • kız bence kendi de inanmadı gitti :D

0|0
    0|0
  • Sevgilin kel mi? Doctor Adventures serisi için film çekeceklermiş gibi geldi bana.

1|2
    0|0
  • Haklsın. şnımffsb

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Kızınki aşırı tuhaf seni resmen dışlamış. Sen deseydin keşke; çok kibarsın ancak sevgilimin yanında olmak isterim iznin olursa!

1|0
    0|0
  • sen dururken ona ne oluyo sevgılısı sensin

2|0
    0|0
  • Sevgilin baya ortalık malı olmuş abla.

0|0
    3|1
  • Tuhaf mı :D Ayrılma nedeni resmen.Muhabbete bak.Ben gidecem onun için kıytırık hastanede durmak gibi bir rezilliğe evet diyecem ama hadi sen bir yok ol muamelesi görecem ahaha ahahaha

1|0
    0|0
  • Noluyo o kıza ya bak ben sinir oldum şimdi töbe yaaa bu kızın erkek arkadası nasıl izin verio böle bişeye ve erkek arkadasın bişey demiyomu bu duruma !

0|0
    0|0
  • Yolarım ben onu :D Harbiden ne haddine yani, yavaşşşşş kalsın :D

0|0
    0|0
  • link

ben kalıcam dediğin halde senin kalmana gerek yok ben kalıcam mı dedi? yanındaki sevgilisi bunun üzerine bir tepki vermedi mi? şaka gibi.

0|0
    0|0
  • Başlıktaki cümleyi o kıza söyleyecektin bize değil,güzel kapak olurdu

2|0
    0|0
  • Patlat tokatı <3

1|0
    0|0
Yükleniyor...