Erkekler neden bu kadar ilgisiz ve odunsunuz acaba???

çok acık ve net sordum niye düzsünüz azsınız özsünüz açıksınız ama bir bayan kadar çok düşünüp çok üstelemiyorsunuz niye yani siz hep kaçan taraf mı olacaksınız ne bu yani ne :D

0|0
12|81

En İyi Erkek Görüşü

• Sen kendi bakış açından sormuşsun ben kendi bakış açımdan yanıtlayayım o halde.

1- Bir yaz akşamında sevgiliye süpriz yapmak için yat kiralanır,sevgilinin en sevdiği şarkıları cd ye atılır ve bu cd yi kaptana verilir,çiçek yaptırılıp ve güzel bir hediye alınıp bu hediyeler yata önceden koyulur,hatta sevgili üşümesin diye yata hırka bile koyulur.Sevgili iş çıkışı alınır ve yat limanını gezelim deyip limana gidilir.Yatın yanına gelince sevgili kendini bir anda yatta bulur ve yat hareket eder.Limandan çıkarken sevgilinin en sevdiği şarkı yüksek bir sesle çalmaya başlar.Sevgili dumur olur.Daha sonra çiçek verilir sevgili dahada dumur olur.Sonrasında hediye verilir sevgili çok daha fazla dumur olur.Tüm bunlarda akdenizde güneş batarken yapılır.Ama gerizekalı sevgili mal mal davranır.Mutlu olur ama mutlu etmeyi,içten bir sarılmayı akıl edemez.

2- Sevgiliye öğle yemeği için zeytinyağı,limon,dereotu biraz tuz ile marine edilmiş,norveç somonu yapılır fırında.Çok güzel dekore edilir tabak ve güzel bir mevsim salatası yapılır.Sevgilinin işyerine götürülür.Sevgili mutlu olur,ama yemeği yedikten sonra eline sağlık kesene bereket diye mesaj atar sadece.

3- Sevgilinin işyerinin yakınından geçileceği için sevgiliye marketten ülker altınbaşak form bisküvisi(en çok onu seviyordu,eti iyi olmuyormuş) ve nutella alınır.Zira Nutellayı form bisküvisine sürüp yemeyi çok sever.Ama bunlar sevgiliye verilir kuru bir teşekkür alınır karşılığınıda ve kilo almasını istediğim algılısına kapılır.

4- Sevgiliyle mağazaya gidilir.Sevgili mağazada vitrinin üzerinde duran bir kedili stickerı çok beğenir ama satılık değildir sticker.Sevgili elbiselere bakarken mağaza kasiyere sorulur ve stickerın satılmadığını söyler,mağaza müdürüyle görüşülür ve mağaza müdürüde aynı yanıtı verir.Sayılı bunlar vs der.Bende eğer satmazlarsa çalacağımı söylerim ve mağaza müdürü gülerek hediye eder ve sticker sevgiliye hediye edilir.Sevgili kupkuru bir teşekkür eder sadece.

Ve ne bu sevgili pamuk prensestir,nede aptal aşık gibi davranan çocuk çirkin biridir.Ama çocuk mutlu etmektle mutlu olan biridir.Ve bu çocuk etrafına bir bakar kızların tamamı odun erkeklerle mutludur.Sonra en kısa zamanda sevgiliden ayrılınır ve ayrılma kararıda sevgiliyle,sevgili için gidilen hayvan barınağında verilir.Sonrasında sevgiliden ayrılınır.Odun olmaya karar verilir.Dümdüz bir erkek olunur.Ve nefretedenkadın neden odunsunuz diye sorar.Kendi şahsıma cevap veriyorum.Bu yüzden odunum.Odunum ve mutluyum.

Yukarıda anlattıklarım sadece düşünmeden aklıma gelenler.Buna benzer çok şey yaptım ve her defasında tüm heyecanım ve umudum çat diye kırıldı.Bundan sonra deveye diken sözünü dile getirerek odunluğun dibinede vuruyorum.Ama bu böyle.Ha hep ıdunmu kalacağım hayır.Kıymet bilene kıymet vereceğim sadece.Öyle birini bulmak kolaymı ? Değil.

Ama nasip kısmet.Allah herkese hakkında hayırlısını nasip etsin :)

1|3
    0|1
    • gerçekten çok iyiydi fazla iyiydi haklısın bunu bende yaşadım bende gördüm ben şuan o değer veren ama daha odunlasamadım haala başaramadım onu daha ne kadar ağzım yanacak bilmiyorum teşekkürler vakit ayırdığın için eline sağlık kesene bereket :)))))))))))

• Afiyet olsun ! :)

Erkekler Ne Diyor 80

• Kadınların en büyük yanılgısı ilişkide erkeklerin bağlanmaktan korktukları yanılgısıdır. Oysa erkekleri asıl korkutan bağlılık değil yaşanılan ilişkinin heyecanının bitmesidir. Bu noktada kadınların bu heyecanı bitirmemeleri için bir anda kendilerini tümden teslim etmeleri doğru bir adım değildir.

2|0
    1|0
  • öncelikle merhabalar.. niyetim sizi asla taşlamak değil.. erkeklerin odun olduğunu söylüyorsunuz yaa tamamen bilimsel açıdan mantıkdışı bir soru sorduğunuzun farkında olur iseniz sewinirim .. ya da xper kazanmak için sormuş iseniz bilemm.. erkeklerin %8 i kendine öz bağımsızdırlar.. yani kendinden başkalarını düşünmezler.. % 35 i sinirli dirler. %10 erkeklikten soğumuş... %20i uysal dırlar... %15i aptal yani dik kafalı %3 tam siz kızların istediği gibi,. %9 u adamdır. onuda bulan zaten prakmaz.. yani demek istediğim bunu kabul edceksin. genelleme yapmıycaksın. aynı düzün kızlarda da geçerli ama % lik oranları farklı tabii.. kanun böyle.. ! eski tarihe göre erkekleri we bayanları bu şekilde çoklu %lik sıralamasına sokamazdılar. ama bu hormanlu yiyecek we içecekler olsun ilaçlar olsun insan beynini bu hale getiriyor.. . Recep Tayyip Erdoğan bunada bir çözüm getirecektir.. diye düşünüyorum..!

1|0
    0|0
  • Ahah tam tersi ben bu hayatta kime değer verdiysem hep defoldu gitti. Kaçan/Kovalanan durumunda değer veren kimse öteki taraf kaçıyor.

Bir kadının üzerine çok düşmem, çok üstelemem için gerçekten değer vermem lazım. Kaçan birisi varsa emin ol çok fazla değer veriyorsun demektir o yüzden biraz kendini geri çek o zaman gereken cevapları alacaksın.

1|0
    0|0
  • Siz çiçeksiniz ya hani...pırffsss... güneşe uzanıp gerine gerine açmak istediğinizde ihtiyaç duyacağınız o dal olabilemek için. yoksa filler tepinir sizler ezilirsiniz.

2|0
    0|0
  • İsyandayız... Nickinin hakkını veriyorsun

1|0
    0|0
  • link

sonuna kadar izle nasıl odunlaştırıldığımızı gör

1|0
    0|0
  • bastım ısyanı verdım coskuyu. kıme bu sıtemler kıme? yok bız duz dusunuyoruz kadınalr cok ınce dusunuyor. allaha sorman lazım bızılıskılere duz bakıyoruz kadınlar saha komplex bu yaratılısla alakalı... bun uodunluk ve okuzluge baglıyorsan.. bız konusmalarımızda kızları kırmamam ıcın dah kıbar konusurken kızlar dırek soleyebılıyor ama ne hıkmetse okuz bız oluyoruz... ha ayrıca tum erkekler okuz ve kutuk degıldır .gunumuz kızları hep yakısıklı azı laf yapan tıplerın pesınedene kosuyor ee eleman bole oluncada oz guvenı oluyor... bole tıp aldatırda okuzlukte yapar cunku talep var . o olmazsa dıgerı. ama kadınlar bole tıplere gıder deflarcada azı yansa. malesef tum erkekler ole degıl gıttıgınız erkekelr hep ole tıpler. o yuzden once yzu fızık dgıl kısılık ve karakter. ay oldum yandım asık oldum kıme okuz kaba saba bırıne .. eee o zaman hak etmıssın... dımı

0|0
    0|0
  • Ayol cicim, içimdekileri okumuşun kuşum. Erkek değil mi şekerim, hepsi aynı bunların. Aman boşver bunları, gel yarın birlikte alışverişe çıkalım, kafa dağıtalım. Sonra da gider kuaföre, saçları boyatır kestirrit azcık ucundan :P kendimize geliriz. Ne dersin ?

1|3
    1|6
    • hahahahahahahahahah :D

• bayanların aradığı ideal arkadaş erkek. : D

• çok komiksiniz beyler kahvehaneye çevirmişsiniz burayı da tebrikler :D

• Mantık taktikten önemli. Neden kovalayalım ?

0|0
    0|0
  • Merhaba kırmızı kız

Yine kimi kovalayıp da kaçırıyorsun kız kırmızı tavşan

Yav Allahaşkına eskiden erkekler kız tavlardı şimdi kızlar erkek tavlıyor

Ee ne demişler gün dolanır devran döner

Horoz bırakır tavuk öper

1|0
    1|0
  • Çünkü sizin için her şey çok karışık . Ne bileyim vazonun yerini bile değiştirsem annem bana sorar şimdi sen bana bir şey mi demek istedin diye malum siz böyle olunca biz odun oluyoruz evet biz odunuz ve böyle de mutluyuz :D

1|0
    0|0
  • erkeklerin sizin hoşlandığınız birçok şeyden hoşlanmadığını kabul etseniz sorun kalmaz aslında

1|0
    0|0
  • evet tam da söylediğin gibiyim. bir mahsuru mu var?

1|0
    0|0
  • etki = tepki bebegim

son derecede romantik bombastik fantastigim

She call me Mr. boombastic :D

link

0|0
    0|0
  • fazla merak iyi değildir. bir kere söylenir iki kere söylenir. umduğun cevabı alamazsan üstelenmez gereğide yoktur :D

0|0
    0|0
  • kış aylarında üşüdüğünüzde yakın diye böyleyiz sizi düşünüyoruz

1|0
    0|1
  • ks de nedense herkes direk olarak genelleme yapıyor ve ben bu duruma gıcık oluyorum. Ama açık sözlülüğün içinde tebrik ediyorum . :D

0|0
    0|0
  • erkek nettir pratiktir gururludur en önemlisi buu

0|0
    0|0
  • Ben kova kadını mağduruyum abi beraber olmaya başladığımızdan beri çok iyi gidiyorduk bence taabi :) bütün hayatımı ona adamıştım diyebilirim; iş ev aş ne ise bütün gün nerdeyse karı-koca gibiydik yaptığım bütün sosyal aktiviler artık o idi bir gün ne dese beğenirsin eskisi gibi bana ilgi göstermiyorsun diyip kesti attı hala bunu tartışıyoruz ark dostluğumuz devam ediyor hala da aynı şeyi söylüyor: Benim sevgilimsen beni ilgiye alıştırdırtıktan sonra vazgeçmeyecektin paşam!

0|0
    0|0
  • Ben odun olmasam kadına ihtiyacım olmazdı...

1|0
    0|0
  • :D

0|0
    0|0
  • link

öhm. entriy+nik uyumu ( nefretedilenkadın )

0|0
    0|0
  • Dallamanın biriyle ilişki yaşayıp, genelleme yapıyorsunuz ya, bu tavıra deli oluyorum. :D

0|0
    0|0
    • hep mi dallama çıkar ya hep mi :D

• Eee işte, seçmesini bileceksin...

Sen gidip, dallama seçiyorsan, düzgün adamların ne suçu var değil mi?

Sen, bu sorduğun soruyla; kurunun yanında, yaşı da yakıyorsun. :D

• İdare ediver sen de :/

0|0
    0|0
  • odun oldugumu kabul ediyorum valla niye böyle bilmem özüm bu romantik taklidimi yapıyım.

0|0
    0|0
  • bayan gibi davransaydık cocukda dogururduk kadın ayrı erkek ayrı aynı olsaydı ne anlamaı kalırdı

0|0
    1|0
  • hepsi aynı değildir vardır içlerinde elbet yontulmuşlarıda :)

0|0
    0|0
  • Sorunu okumaya gerek yok cevap belli: ) Nickinde saklı her şey :))

0|1
    0|0
    • yazık be öyle deme :))

• Banada yazık o kadar yazdım cevap vermedin üzüldüm kahroldum içkiye vurdum kendimi.Şerefine

• en sevilen ve nefret edilen kadın diyim o zaman bu nick sadece eski hayatımı yansıtıyo artık çok iyi bir insanım ben gerçekten bakın kafamda halka var görmediniz tabi siz şimdi onu :D

• Kendi kezbanlığına cevap bulduğun an anlayacaksın.

0|0
    0|0
  • genelleyici bir başlık olmuş kadınlar çok acımasız sonra neden ayrıldı diyorsunuz hakaret edilmez ilişkide bizler sevgilimize kaşar mı diyoruz zaten tiribiniz çekilmiyor :D ...

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    50

Kızlar Ne Diyor 12

• Kadın ayrıntıya takılırken erkek çoktan sonuca varmıştır. Ben olması gereken bu diye bakıyorum.

0|6
    1|0
  • ahh şu genellemeli sorular da olmayaydı.

1|4
    0|0
  • Tabir biraz kaba olacak ama at sahibinde kişner :)

1|3
    0|0
  • Erkeksiz hayat mümkün olsaydı keşke ama Allah öyle yaratmış onlarsız yapamıyoruz...

0|2
    0|0
  • kafanda deli sorular asdfghj

1|1
    0|0
  • Teşbihler genel geçer

Özgün olanları beklenmekte...

1|1
    0|0
  • doğanın kanunu bu^^

1|0
    0|0
  • biri bana da şunun açıklamasını yapsın?

0|0
    0|0
  • helal sana kim tutar seni :)

0|0
    1|3
  • Üstelemiyorsunuzu ''ütülemiyorsunuz'' diye okudum da nooluyoruz dedim bi. İyiler öyle ..

0|0
    0|0
  • erkeğin kaçtığı durumlar çok nadir, fazla totolarını kaldırmamak lazım.

0|0
    0|3
  • haketmemişsin demek ki :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...