Gıdene kal dermısın yoksa yoluna devammı edersın ?

ayrılacak olan kısiyı ıkna etmek taraftarımısınız yoksa gonlu olmayanı zorla tutmanın anlamı yok mu dıye mı dusunursunuz?

• ısrar ederım kal dıye
    12% (1)0% (0)11% (1)Oy Ver
  • Mantıklı bı acıklama ısterım
    12% (1)0% (0)11% (1)Oy Ver
  • Sorun ney dıye sorar hataları dıalog yolu ıle cozmek ısterım
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Gonlu bu ılıskıden sogumus bırıne ısrar etmenın bı anlamı yok .cok da umrumda olmaz
    50% (4)0% (0)44% (4)Oy Ver
  • Ayrılmaya nıyetı olan bırını ıkna etsende o maya eskısı gıbı tutmaz
    26% (2)100% (1)34% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• yoluma bakarım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bana olan sevgisinden eminsem ve gidişine sebep saçma sapan bir sebep ya da grur falansa kesinlikle kal derim yalvarabilirim ama gönlü bu ilişkiyi istemiyorsa ben yine severim kal demem

0|0
    0|0
  • kal demem

1|0
    0|0
  • şimdi kafa tuhaf bir şey, çok şey oluyor, tanrı oluyor bazen yaratıyor, emek veriyor, iletişim diyor kal derim. kafa bazen güzel oluyor, yanıltıyor, kal demem. bazen karışık oluyor, yanıt arıyor, az daha dur derim. bazen arada sıkışıp kalıyor, yanıt arıyor, hele bir gel derim. karışık. tek kanaldan sikmiyor.

0|0
    0|0
    • durumuna gore dıyorsun .. evet mantıklı aslında.kısden kısıye de degısır . tabıkı karsındakı kısıye

• benden gitmek isteyene kal demem peki yolun açık olsun madem derim

çünkü; benden vazgeçmiş gitmeye niyeetlenmiş tutamam ki gitmek isteyeni

ama sana ihtiyacım var elimi tut dese sonuna kadar mücadele ederim

0|0
    0|0
  • sevdiğinden eminsem kızgınlıkla ayrılmışsa ısrar ederim..kal derimm.ama durduk yere bitiriorsa gitsin defolsun

0|0
    0|0
  • o kalmak istemiyorsa neden zorla tutacaksın kiiii. giden yolunu kalan da yerini bilir

0|0
    0|0
  • Kalmasini istiyorsam kal derim hic sorun yok ben kizim agir olmaliyim ayaklarina yatmadim hic hos Turkiyede olsam yatarim yani kultur meselesi.

0|0
    0|0
  • ısrar ederım kal dıye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• önce acıklamasını duymak isterim sonra cok istiyorsa buyursun gitisin zorla güzellik olmaz sonucta

0|0
    0|0
  • Eyvallah derim yoluma bakarım demek isterdim

0|0
    0|0
  • Gonlu bu ılıskıden sogumus bırıne ısrar etmenın bı anlamı yok .cok da umrumda olmaz dsgbg

0|0
    0|0
Yükleniyor...