Bir erkeğin kaşını alması kötü bir izlenim yaratır mı?

Arkadaşlar bir erkegin kaşını alması malum türk toplumunda kötü bir izlenim yaratırmı benim kaşlar biraz degıl baya bi kalın fotoda gördügünüz gibi hiç begenmıyorum biraz incelttim kendim

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• senin derdin sorunların değil elinin kesilmesi yada kaşın değil seni çözdüm senin amacın profilini gözümüzün içine içine sokman bakın bu benim yakışıklıyım vs.kendini bu foto beğendin illa ki herkez beğensin istiyorsun gözler üstünde olasun istiyorsun az evelki sorundada aynısını yaptı foto gördügünüz gibi elim kesildi foto gördüğünüz gibi kaşım kalın oldumu şimdi bu

1|0
    0|0
    • özelliklede sen diye hitap edersen kabalaşırsın soruların bugün öyle çünkü merak ettiklerin elbette olur ama ne bu şimdi profilime bakında falanda filanda.

• sizinle laf yarışına girecek değilim ok bebe özgürlüğünün tadını çıkar

Kızlar Ne Diyor 10

• Erkekler de hem kaşlarını hem diğer tuy sorunlarını halletmeli.. Kendin inceltmesen bile artık erkek kuoforleride bu işi yapıyor..

LÜtfen alın bakımlı olun.. Mumkun oldugunca agda kullanın.

0|0
    0|0
  • Ekin ya az kendini sev artik... Herkesin bir alicisi vardir. kaslarin birlesik degilse alma ne gerek var Fatih Urek gibi mi dolancan ortalikta..

0|0
    0|0
  • Almalı ama çabuk olmalı, öyle gördüğün bir insanı bir daha kaşları alınmış görünce öldüm resmen Adama bir baktım bir tanıdığımızdı.Bakıyorum bi değişiklik var meğerse kaşlarını almış gülmekten öldüm...

Bu arada acele et, çabuk al kurtul.

0|0
    0|0
  • Erkeğin kaş alması çok sevilesi bir durum değil.

0|0
    0|0
  • Rahatsız oluyorsan kuaföre git bozarsın kaşlarını kendin alma.

0|0
    0|0
  • iyide sen daha yeni gay karalamalarından şikayetçi olduğunu yazıyordun şimdide kaş aldırma diyorsun hayırdır. Bakımlı olmak tamamda abartıya gerek yok.

0|0
    0|0
  • Hic bir mahsuru yok..

0|0
    0|0
  • simdi artik hepten gay hakaretlerine maruz kalirsin okulunda.

1|0
    0|0
  • Abartıya kaçmadan al.

0|0
    0|0
  • Tek kaş değilsen hiç ellemeseydin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Tekkaş değilim, bu yüzden alan adama da bişey diyemiyorum ama ben kaşıma cımbız sürmem yaa... dediğim gibi tekkaş değilsen ellemenin bir manası yok

0|0
    0|0
  • ya bırakın bu erkek kaşını almaz gibi ajite konuşmaları.Erkeğe kaşını almamasını söyleyen bayanlar neden acaba kaşları kalın bir erkekle dalga geçerler milletin içinde.:))))Al kardeşim sen kaşlarını ama kendin alma bi uzmana görün.Kimseyide kafana takma en önemlisi senin psikolojin

0|0
    0|0
  • bence ellememen gerekirdi

0|0
    0|0
  • kuaföre git gerektiği gibi yapsınlar evet yüzüne göre kaş yakışmıyor sana

0|0
    0|0
Yükleniyor...