Eray'ın yediği aşırtma frikik golü hakkında ne düşünüyorsun?

Eray'ın yediği aşırtma frikik golü hakkında ne düşünüyorsun?

link

Güncellemeler:
Eray şike yapmış olabilirmi Bale'in frikigine elini bile kaldirmadi kafa vurmaya kalkti.

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Dicek birşey bulamıyoruz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne şikesi aptallaşmayın burda Eray tecrübesizliğinden kaybetti ve ona kızdım şahsen gerçekten hiç mücadele vermedi bu maçta hiç istemiyormuş gibi oynadı sanki toptan korkuyordu

0|0
    0|1
  • ıyı seyler :P

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bence şike var erayın bankamatik önünde para sayma görüntüleri varmış .D

0|0
    0|0
  • eray'ın hatası var evet ama asıl hata eray'da değil. sezon başında yedek kaleci almayan yönetimdedir. aynı şey dany için de geçerli. adam 6 sene öncesine kadar fransa amatör liginde oynuyordu. toulouse'a gitti oynayamadı. antep'e gitti saçma sapan hatalar yapıp goller yedirdi. gidip bu adamı alıyorsun sonra kötü oynayınca kızıyorsun. bu yazdıklarım soru içindi, güncelleme içinse "saçmalama" diyorum sadece.

0|0
    0|0
  • Bu kaleciye bugün 4-5 top geldi sağolsun hepsini yedi!

0|0
    0|0
  • küfür etmekten bir hal oldum amk orta sahadan mal mal bir frikik kullandı herif ortada dursa kucağına düşcek bari atlada bir bok yaptı zannedelim

0|0
    0|0
  • Valla kardeşim 2 metrelik boyuyla 35 metreden aşırtmalık gol yemek büyük başarı doğrusu :)

0|0
    0|0
  • eray normal ya bu yediği goller daha tecrübelencek hepsi bu yollardan geçti ilerde kurtarır zamanı geldiğinde kendine bakarsa tabi

0|0
    0|0
  • yaw ne şikesi:D erayın yaşı ne ki? o yaşta kimi çıkarsalar 100milyon euro değerindeki bir adama karşı yapacagı hiç bişey yok . o 100 milyon euro değerindeki adam zaten 6alatasarydaki 10-15 oyuncunun değeri kadar var heralde :D :D D:aDS:AS:dAS:d

0|0
    0|0
  • bu güzel golü en güzel yerden işte hepsi bu. bizim gibi izledi en son gol olunca ayıp olmasın diye atladı birazcık e o kadarda olsun

0|0
    0|0
  • eray musleradan iyi çünkü 4 yedi hacım :SDS

0|0
    0|2
Yükleniyor...