Body den anlayanlar bir baksın?

link nasıl bu olumuş mu ? olma yolunda ama eksikleri var mıbir yorumlarınızı alayım :)

• Olmuş.
    A seç
  • Olmamış eksikleri var.
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
link başka bir fotoğraf

0|0
128

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 8

• Dostum aslında olmus gıbı ama karın bolgesıne cok onem vermemıssın galıba gorunuse gore cogunlugunu ommuz ve sırta vermıssın . Birde duzenli beslenıyormusun oda var

0|1
    0|0
  • Vücudun gayet güzel tebrikler şuan bir eksiklik yok gibi umarım bacak çalışmayı ihmal etmiyorsundur :) bu arada trapezler baya bir gelişmiş başarılarının devamını dilerim iyi sporlar..

0|1
    0|0
  • Kilon az olduğu için belli olmamış pek sanki gögüs azmı çalışıyorsun

0|0
    0|0
    • aslında en çok göğüs çıksın diye uğraşıyorum şimdiye kadar gelişme kaydedemedim ama :/

• Hızlı kilo alma çatlatırsın vucudunu aman diyim :)

• yok sporla beraber alıyorum o kiloları kas olarak dönüyor zaten baktığından karbonhidrat ve protein ağırlıklı aralarında sadece ekmek var oda yan gıda diyelim diyerlerine ek olarak

• kardeş senin şuanki göğüs benim çalışmamış hatta daha iyi ben futbol oynamıştım da ondan halim ama kollar iyi :D

0|1
    0|0
    • göğüs çıkmıyor ne yapmak gerektiğini biliyor musun?

• streoitten bahsediyosun sen bende daha düşün amino asittir protein tozudur onlardan bahsediyorum kullansammıki?

• kafana göre artık

• Çok eksiğin var. Özellikle; Gögüs ve omuzlar. Trapezlere yüklenme, trapezlerin iyi. Bacak antrenmanlarınıda asla sallama.

0|1
    0|0
    • bacak çalıştırmak için genelde sadece koşuyorum 6-7 km göğüs çıkmıyor bir dürlü en azından gözle görülür düzeyde omuzları bilemiyorum sen öyle diyosan öyledir. nasıl çalışmamı önerirsin peki?

• Bacak en büyük kas gruplarındandır. Bacak çalıştıkça, testosteron seviyen artacaktır ve bu da sana gelişim olarak, olumlu şekilde yansıyacaktır. Malesef, koşmayla olmaz bu işler.

Göğüsün geç gelişebilir, bu genetiğinle alakalı olabilir veya yanlış antrenman yaptığımdan... Göğüs antrenmanlarında, temel hareketlerin dışına çıkma ve kaldıramayacağın kadar ağırlığa girip, hareketten çalma. Hareketi tam yapmadığın sürece, hiç bir faydası olmaz bench pressin.

• bundan sonra daha çok dikkat edicem deşekkürler :)

• Vücut olarak iyisin fotoğraftan mı bilmiyorum ama göğüslere biraz daha ağırlık verebilirsin onun haricinde gayet iyi

0|1
    0|0
    • göğüsleri adam akıllı çıkartamadık şimdiye kadar ya :/ napsak acaba?

• gözümde canlandı söylediklerin inşallah sakatlanmayız deniyeceğim ama teşekkürler :)

• Belki hareketi yapanı görürsen ne dediğimi anlarsın diye dusunuyorum sehpayı yan şekilde duruyor olucak bu arada omuzlarını koyarken bu arada spor hocalarınada sorabılırsın gogus sısırmek ıcın neler yapabılırım dıye yardımcı olucaklardır ıllakı

• gogus,omuz aslinda her sey ama en cok onlari calismalisin

0|1
    0|0
    • göğüs çalışmak için önere bileceğin bir hareket var mı?

• dambillarla ve şinavla ,sirt ustu uzanarak dambillari yana acip baglamak benc press gibi bir sey

• Göğüs kola ve omuza göre çok az panpa.Biraz göğüs kasmalısın.

0|1
    0|0
Yükleniyor...