Arkadaşlar ben anlam veremiyorum ayrılmamızın sebebi hastalığım yüzündenmiş şok oldum

4-5 ıla yakın ilişkim vardı, neredeyse 1,5 ya da 2 senedir ayrıyız ve ayrıyken sadece arkadaş olarak devam ettik ama ben yeni bir hayata başlamak için onu unutabilmek için hazırlıklı olmam gerekiyordu ve ona iki şans tanımıştım ya beni unutursun senin adını ağzıma asla anmayacağım ya da beni arkadaş olarak görürsün hiç çıkmamış gibi davranırız ama yatak arkadaşın olarak değil dedim. hemen karar verme iyi düşün ve taşı dedim.. ve bugün bana yazdı hislerini hemen silebilicekmisin ? dedi bana güven vermedin, demekki şimdiye kadar tek taraflı sevmişim seni sen sadece bana karşı hoslantıysın kısacası seni anlam veremiyorum dedim, sen cok iyisin cok güzelsin ve sevdim ama iste dedigim gibi tek korkum ilerisi yanlis anlama beni ama dedi ilerisi ne bunu anlam veremiyorum yine bana seni kaybetmek istemiyorum arkadasim olarak kal diyip beni yedege mi tutacaksın dedim yedek degil suana kadar kimseyle cikmadim ve sadece seninle yakinlastim ama şu hastalıgından korkum var sadece sen iyi birisin cünkü senin gibi insanlar yok dedi hastaligim korkusu mu? ne hastalıgımdan bahsediyorsun dedim kulak ve bogaz dedi, sırf hastalıgım var diye benden utanıyorsan beni sil unut benim hastaligim hersey 4 yaşındayken basladı bunu kafana sok dedim utanmıyorum o konuda hic bir zaman utanmam dedi

sana diyecek birseyim yok sirrf bundan korkuyorsan beni unut tam saglikli bit kiza bul ilerisi icin dedim sonra bu of deyip adimla söyledi... bundan sonra bana yazmazsan iyi olur, simdi sen bana öyle dediğinde ben sana karşı hislerimi silmeye karar verdim yavas olsa dahi hizli olsa dahi seninle yasadigim onca yil unutmak mümkün olmasa da bunu en derime saklar senin adını asla agzıma anmak istemiyorum beni sevseydin bundan korkmazdin iyi geceler diliyorum simdiden kendi hayatında mutluluga bakmani dilerim iyi geceler dedim... of iyi geceler dedi... dedigim gibi hastalığım 4 yaşında başladı işitme cihazı kullanıyorum diye ve ben en azından duyabiliyorum konusabiliyorum ve ben 6 dil biliyorum beden dili asla ögrenmedim hic bir zaman.. şırf benden işitme cihazim yüzünden ayrıldı.. Şu an benim canım acıyor ve hayatıma küsmeme neden oldu

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• en mutlu anları, başarıları kolaylıkla paylaşmak ve bundan içtenlikle mutlu olmak az bulunan bir özelliktir. haketmeyene değer vermemek gerekir, etrafta onca hakeden varken; üstelik onun yüzünden bir çok sevilen ihmal edilmişken... büyüdükçe, maskeleri düştükçe ve ciddiye alınması gereken olaylar meydana geldikçe hayal kırıklıklarına neden olan samimiyetsiz sevgilidir. yaşanan deneyimlerden sonra canlandır butonu ile canlandırılması asla düşünülmeyen sil butonu ile silinmesi gereken sevgilidir.

1|0
    0|0
    • öyleyse ben silinmesi gereken bir butona mi basacagim? evet bana asik olan beni seven bir cok kisiyi ihmal ettim

• sen silinmesi gereken o butona basmakta geç bile kalmışsın ne yazıkki

• cevap içinde ayrıca teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 1

• Sana böyle bir nedenden sırt çevirebilen karakterde biriyle hayatını geçirseydin mutlu mu olacaktın, bence sevinmelisin

1|0
    0|0
    • canim o kadar cok yaniyor ki inan napacağımı sasirdim

• kesin izleyecegim sözüm sözdür, umarım unutabilirim ve cok tesekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya sen nie hayata kuseceksin,birak o kussun o uzulsun boyle 3 kurusluk insanlar icin kenedeni uzmeye degmez ayrica gecmis olsin kardesim...

1|0
    0|0
    • bilemiyorumşu anhickirarak aglasam da, cikmadan önce ona aciklamistim benim icin hastalik önemli degil demisti oysa ki simdi karari neden degistiyse bundan sonra affetmek zor olur en zoru düsündügüm nasıl unutabilirim? bu geciyor aklimdan, yeni aşka yelken mi şans vermeliyim yeni kişiye ben herşeyden önce dürüstlüğümle razıyım

• Canim hoc problem etme.bir kere,zamanla anlayacaksin ki gozyaslarni bosa akittigini bosa gecen zamanini hep degersz bir insan icin harcamissin zamani gelecek gulup gececeksin sen oluruna birak saten seni bu sebepten terketmis brisini yolla gitsin demekki hic haketmemis seni.uzulme bak valla bir zamandan sonra guleceksin

Yükleniyor...