Bencil erkeğe en vurucu en dandik hediye önerisi?

Kız arkadaşının doğum gününde kendi istediği şeyi alıp kıza ne kadar değer verdiğini gösteren erkeğe kendi doğum gününde ne alınır?darbeli matkap?vazo?en dandik ve en yaratıcı fikirlerinizi bekliyorum.kendinizi kasmayın lütfen aklınıza ne gelırse bekliyorum

0|0
210

En İyi Erkek Görüşü

• tespih al en dandiği bu

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Çivi ve çekiç arada kendini yontarsın dersin =D

0|0
    0|0
  • Bir saniye hediye yi vereceği kişinin istediği hediyeyimi almadı ,yani ?

0|0
    0|0
    • benim ne istediğimi biliyodu ve alıcağını söyledi sonra da kendi istediği şeyi aldı üstüne üstlük başka şeyler de yapıp beni doğum günümde ağlattı.

• Benim hediyem romantizm duygusallık vs kokmıycak bu sefer

• Düdükle tencere al o zaman öttürdükce aklına ben gelirim dersn :D

• xs tshirt al, ya bu sana olmadı boşa gitmesin ben giyeyim en iyisi de al git. Ya da öyle bir şey işte.

0|0
    0|0
    • ÇOOOOOOK TEŞEKKÜR EDERİM ÇOK

• Öküz biblosu al :)

0|0
    0|0
  • Arsa :)) blalalaal

0|0
    0|0
  • ona bir bereket tanrısı heykeli al,bundan ağır bir hakaret olamaz heralde

0|0
    0|0
  • Hediyeden kasıt amaç kişinin kişiliğini yüzüne vurmaksa? Çan al ama öküzlere takılanından :)

0|0
    0|0
    • naptığını anlasın istiyorum ya.çan iyiymiş

• evet evet farkındayım

• Ama kibarca farkındalık yaratmak istiyorsan şöyle yap? Güzel bir hediye paketi yap süsle güzel bişe görüksün, içinede Soğan koy kuru soğan bunuda anlamazsa gitsin bir yerden atsın kendini :)

• aklıma direk bu geldi. link

0|0
    0|0
  • Yapma Pen. hediye et.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bi video cek kendin onun gibi davran videoda ay bunu almayi ben cok istedim benden degerli kimse yoktur dunyada de baskalarini dusunme firsatin bile olmuyo dersin birde aynaya bakarak cek sonunda soyle ayna ayna kim var dunyada benden ote baska de final yap bunuda o ver

0|0
    0|0
    • Ana fikir güzel,senaryo değiştirilebilir

• Senaryo sana kalmis canim :) benden sadece bir fikir verdim degisik bir hediye olur biyerde bulamiyacagi

• Hediye paketinin icine hiyar koy.ne mal oldugunu anlasin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...