Ne oldu söylesin bana bakalım

ne oldu yeni üniversite kazandın arkadaşlarınla hep iyi olacaksın sandın değil mi ne oldu kız arkadaşlarının gerçek yüzünü görmeye başladı onları dinliyordu ve ayrıldı benden bir buçuk ay oldu şimdi herkesin gerçk yüzünü görüyor kaç kere teklif etmişler kabul etmemiş ve beni ve bana dönmeyi düşünüyormuş bende ne arayıp soracam ik adımı o atsın bırakıp giden manasız sebep yokken şimdi bakalım ne olacak klasik laf zaman istiyorum ne oldu benden daha iyisini bulamadın bu laf buna gelir ben bir bakim etrafa senden daha iyisi yoksa dönerim sana

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• ne kadar oldu ayrılalı ?

0|0
    0|0
    • 6 hafta

• yanına gittim daha burdan adıyamana gittiğimde beti benzi attı çok yakınlaştık daha sonra gidiodum bir sarıldı ondan sonra istanbula geldim tel numarasını değiştir 2 ci şans çok zor dedi 1 aydan beri aramıorum arkadaşından arıodum aramıorum artık ararsam bir tarafları kalkıo o yüzden rahat bırak biraz emin ol gelir

• valla kardeşim ben 6 haftadan beri aramıyorum..:))) eskiden yaptım dediğin gibi oldu ama şimdi facebookta engellemiş beni bayadır ama baska hesaptan bakmış yazdıklarımı kendine çekip ağlamış

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Seviyosqniz birbirinizi birak donsun.Aile baskisindan kurtulmaz icin ayrilmis.Ondan bir sey olamz.Hadi aldatma falan olsaydi donme derdim ama aile baskisi .

0|0
    0|0
  • Senden daha iyi brisini bulamamis ve sana geri donmek istemis.Ben olsam kabul etmezzdim.Madem zamana birakti zaman olsa sevgili olsun :)

0|0
    0|0
    • çevresinde dolanan çoktu ama kimseye evet dememiş işte annesi baskı yapmış oalcağı varsada olmuyacak demiş abisinide bendüşünüyorum zaman istiyorum demiş kısacası

Erkekler Ne Diyor 1

• Herşeyin hayırlısı

0|0
    0|0
Yükleniyor...