Arkadaşlar 30 yaşındayım, fitness'a gitmek istiyorum, vücudum aslında fit

Arkadaşlar 30 yaşındayım, fitness'a gitmek istiyorum, vücudum aslında fit, ama ben bunu koruyup kas oranını arttırmak istiyorum, ancak amacım profesyonel sporcu olmak değil, sadece daha atletik ve seksi görünmek. Sizce haftada kaç gün kaç saat gitmek uygun olur. Beslenme programı ne olmalı? Bünyeye göre değişir mi?

Bir de şu sorum olacak: haftanın 5 günü çalışıyorum akşamları 19:00'dan sonra müsait olabiliyorum. Evime çok uzak olan, iş çıkışı otobüsle gidip gelebileceğim bir spor salonu var adı macfit, gezdim ve nefis bir ortamları var. Bir de evime yakın, yürüyüş mesafesi fiyatı daha ucuz bir apartmanın altında yine de fena sayılmayan bir spor salonu var, bu iki yer arasında kaldım, sizce hangisini tercih etmeliyim?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• haftada kaç gün gideceğin felan senin antreman programına göre belirlenir. bu konuları hocanla görüşmelisin.

beslenme programına gelince bunu burda yapamayız çünkü bu program kişiden kişiye değişebilir. İlk aylarda Genel olarak protein ağırlıklı beslenmen yeterli olacaktır.

Bu arada yakın olan salona gitmen senin için daha iyi olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Haftada 4 gün-2 saat ideal

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• evine yakını tercih et. diğerine gidip gelmeye dayanamayacak isyan edecek, sikerim siporunu da izdirabinı da* kodumun yerinde delirtmeyin lan adamı yapmıyorum sipor mipor lan diyeceksin beyefendi.

0|0
    0|0
  • En iyi spor salonu en yakın olanıdır. Haftada 3 gün 1'er saat yeterli.

0|0
    0|0
    • Bende 1 hafta önce basladim.Zayiflamak istiyorum.Haftada kaç gün gitsem ne yapsam zayiflarim. :D

• aynen pazartesi çarşamba cuma nasıl?

• En güzeli fakat spor salonlarının da en kalabalık olduğu vakitler. İngilizcen varsa eğer beslenme üzerine çok fazla yazı var internette. Türkçe kaynakların çoğu copy/paste ve çöp oluyor genelde.

Yükleniyor...