Denizden babanız çıksa onu bile yer misiniz? :)

Arkadaşlar tamamen kendimden pay biçiyorum bu soruda. Deniz ürünlerinin hepsine hastayim... Balığından midyesine kadar... Mıdyenin her türlüsünü, salatasını yemeğini tavasını... Balığın kızartmasını buğlamasını salatasını... Karidesin haşlamasını pişirmesini, Lakerdanın tuzla pişmişini, fırınını herşeyini.. Öyle balık düşkünüyüm ki her gün mülaka az da olsa yerim.. Bazen sabahları bile balık yediğim oluyor. sizde bu kadar tutkunmuşunuz denizden babam çıksa yerim o derece düşkünüm :)

0|0
26|30

En İyi Erkek Görüşü

• Dünyanın herhangi bir yerinde, güvenle, çekinmeden, acaba ne yiyoruz diye düşünmeden tüketebileceğim tek gıda portföyü deniz mahsullerine ait.Yerim.Çokta severim.Yüzgeçlisinden, bacaklısına her türlü canlıyı afiyetle rakıma,şarabıma,birama meze ederim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Balığın hertürlüsüne müptelayım severek tüketirim..Ama mezgit daha bi başkadır bana göre..Hamsi çerez niyetine yendiği için sevilir bende çok severim..Mevsiminde daha da bi lezzetli olur hepsi.Kalamar ıstakoz midye denizden teyzeoğlum çıksa yerim.

1|0
    0|0
  • valla balıkla aram pek iyi değildir :)ananem iskeletini felan ayıklarsa ancak o zaman yiyebiliyorum :)

1|0
    0|0
    • hhaha aynen ya anneme ayıklatıyorum bende yoksa yemem :D

• :) ben kımsye ayıklatmam valla onu elinle ayıklıcaksın lımonlıcaksın öyle cıkar zevkı

• valla ben senin gibi yapmıyorum ananem veya babam ayıklıyor ben yiyorum yoksa başka yemeklerden yiyorum :)

• balık rakı ve roka iyiki bodrumda yaşıyorummmmmmmmmm;)))

1|1
    0|0
  • o kadarda degıl yanı çok ac kaldım gıderim bime bı 2.45 e tavuk nugget alırım oturur yerım :D

1|0
    0|0
  • Midye yiyorum, ama deniz balığı hayatta yemem. Tiksiniyorum. Aklıma hep denize akan pislikler geliyor ve balıklarında oradan çıktığını düşündükçe midem kalkıyor.

Ancak bir alabalık tesisinde filan tutacak, pişirecek öyle alabalık yerim...

1|0
    0|0
  • hamsi dışından hiç bir şey sevmiyorum deniz mahsülü olarak

1|0
    0|0
  • mezgitden baska balık yemem kolay kolay

1|0
    0|0
  • Hiç affetmem.. Hem pişiririm, hem mezesini yaparım hem de yerim.. Benim geldiğim yerlerde denize tapılırdı :)

1|0
    0|0
    • :)) valla bende tapıyorum denız gormeden duramıyorum her sabah uyanınca bakıcam camdan mutlaka

• bence eve büyük bi havuz yaptır, deniz suyuyla doldurt :) balık, midye, karides vb at içerisine:) taze taze yersin ama dikkat baban girmesin oraya :)

çok aşırı sevenlerden değilim :)

1|0
    0|0
  • ohoo ne babası cant kapagı cıksa onu bile yerim :D

1|0
    0|0
  • babam çıkmasa iyi olur...onun haricidinde ne çıkarsa yerim...

1|1
    0|0
  • deniz anasınıda yermisin

1|0
    0|0
  • Yenebilecek her türlü deniz ürününü yerim..

1|0
    0|0
  • balik harici bisi yemem.

1|0
    0|0
  • O kadar düşkün değilim balık da yerim ama hamsi ayrdır :D

2|0
    0|0
  • yerim ama haftada 1 ki en ideali de o bence

1|0
    0|0
  • tabi her turlu deniz yemegi guzel oluyor kokusu bi hos :D gerci evde yapınca baya kotu oluyo :D

1|0
    0|0
    • olsun onunda ayrıcalıgı o :)

• olsa da yesekk :))

• Hiçbir deniz ürününü sevmem .

1|0
    0|0
  • sadece balık çeşitlerini yerim midye vs yemem

1|0
    0|0
  • Et olsun benim olsun fark yapmaz :)))

1|0
    0|0
  • Ahtapot salatasını seviyorum bikaçda balık çeşidini somon gibi mesela

1|0
    0|0
  • deniz mahsulleri yemiyorum ben,balık yemeye başlamıştım 25 sene sonra tekrar bırakdım..

1|0
    0|0
  • yerim..

1|0
    0|0
  • sadece alabalık ama oda tatlı suda yetşiyor işte

1|0
    0|0
  • Yemem tabiki ya mide bizdeki öğütücü değil

1|0
    0|0
  • denizden çinekop,hamsi,istavrit dışında çıkan hiç bir şeyi yemem:))

1|0
    0|0
  • yürüyen hamburger gibi olmuşsundur:))balığı ağlatmadıktan sonra hepsi yenir. kabuklularda afrodizyak.

0|0
    0|0
  • hayır herşeyi yemem deniz ürünlerinden

1|0
    0|0
  • deniz anası çıkmasında :))

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 26

Yükleniyor...