Erkekler sorum sizedir, buraya bakınn...

Şimdi genç ya da yaşlı yaşınızı unutun. Lise ve üniversite hovardalık zamanlarınıza dönün. Hayatı gönlünüzce yaşadığınız, belkide pi.ç diye tabir ettiğimiz bir kişiliğiniz var. Hiç "asla aşk bana göre değil!" dediğiniz bir noktada size tükürdüğünüzü yalatan bir kız çıktı mı karşınıza? Eğer buna benzer bir hikaye yaşadıysanız bana neden kıza aşık olduğunuzu anlatır mısınız?

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Çok güzel sormuşsun :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• önüne geleni altına alıp yıllar sonra vermiyen bir kızla karşılaşınca insan ister istemez tutamıyor kendini :)

1|0
    0|0
  • aşk öyle bir şey ki bunun nedenini açıklayamazsın ...öyle bir kız oldu..sanırım aurası beni etkiledi ..enerjisi güzelliği sempatisi ..o kadr çok şey sayılabilir ki

1|0
    0|0
  • o an piçlik ölmüş amerikan filmlerindeki yaşlı hayattan pişman olup keşke modundaki insan ortaya çıkmıştır geri dönüşşü yoktur

0|0
    0|0
  • Cevap yok

0|0
    0|0
  • Neden erkekleri aşağılıyorsun ki:? Aynı şey kızlarında başından geçer

0|0
    0|0
    • Ne alakası var. Ben de yaşamışımdır. Ama sence erkek gözüyle bakabilir miyim? Erkek bakış açısı istemiştim sadece.

• soru saçma

0|0
    1|0
    • Hayır değil. Yaşamış olsaydın cevap verebilirdin bence. Basit işte: Aşka inanmadığın bir noktada, seni kendine aşık eden bir kız oldu mu? Olduysan naptı da oldun?

• ben 18 yaşındayım bu yaşıma rağmen en az 10 tane olmuştur ;)

• Elbette...Bir çok insanın başından geçmiştir...

1|0
    0|0
  • Hovarda değildim ben.

0|0
    0|0
    • Olmayabilirsin tabi. Ama bana tecrübe ya da varsayım lazım. Bana bu şekilde yardımcı olmuş olmuyorsun..:D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...