Hoşlandıgım erkek benim en yakın arkadaşımdan hoşlanıyomuş :(

Benim üniversitede hoşlandıgım bir erkek vardı bakışıyoduk bu belliydi bunu arkadaşlarımda söyüyodu ama ben birinden en fazla hoşlanırım aşık olup acı ceken biri değilim ama bu oğlan geçen arkadaşımı gördüğünde ilk hoşlanmaya başladıgım zamanlar arkadaşının kulağına eğilip tam benim tarzım demiş. ama bunu yeni öğrendim ama arkadaşımın beni tanıması lazımdı sen üzülürsün diye söylemedim diyo ne üzülmesi yaa resmen kendimi salak hissettim ama bu ilk başlarda böyle dedi resmen tek sana bakıyo diyo ama bu oğlan benim gözümde bitti. kızada güvenim azaldı napmalıyım :(

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• ikisinden de vazgeç...

0|0
    0|0
    • zaten oğlandan vazgeçtim ama en yakın kız arkadaşımdn nedenn vazgeçeyim

Erkekler Ne Diyor 6

• ypacak bişi yok malesef yakın ark ını ve erk ark adasını kaybettin umarım uzun bir ilişki olmamıstır insanların büyük kelimeleri ağızlarından bazen cok kolay cıkıyo

0|0
    0|0
    • ilişki bile olmadı sacede duymuş yani en yakın kız arkadaşım ama asla sana ihanet etmedimn zaten sevgilisi var

• hahahha :) balık kaçmış desene

0|0
    0|0
  • Sıkıntı ya...ilişkiniz asla eskisi gibi olmaz o arkadaşınla artık %100 garanti veriyorum ;) :(

0|0
    0|0
    • ama kız arkadaşımın sevgilisi var dönüp bakmaz bile ona:(

• Olacağa çare yok arkadaşım... Nasip diyelim ...

0|0
    0|0
  • olur böyle şeyler ...

0|0
    0|0
  • Belki arkadaşın da çocuktan hoşlanıyor.Seni soğutmak için böyle demiş olabilir.

0|0
    0|0
    • yok olamaz sevgilisi var dönüp bakmaz bile ona

Kızlar Ne Diyor 1

• uzaklaş ikisinden de umursamaz görün

0|0
    0|0
    • umursamıyorum gerçekten ama en yakın arkadaşıma nasıl davransam acaba bana neden üzülürümm diye söylemediki acaba:(

Yükleniyor...