Her gün okula çekip gitsem?

Arkadaşlar ben biraz çekingen ve özgüveni eksik olan biriyim.Bazı insanların yanın da rahat olurken bazılarının yanın da kasiyorum.şey gibi hissediyorum insanlar beni takmıyor beni sevmiyor benle ilgilenmiyor gibi bir hisse takılıyorum.durum boyleyken zor kaynasiyorum insanlarla.bira haliyle insana bir rahatlık veriyor.diyorum ki her gün yarım şişe bira içip gitsem çözüm olur mu rahatlarim en azından siz yapar miydiniz?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• yarım şişe birayla agzımı çalkalarım :D ama çözüm bu degil çok yalnış yoldasın :D

0|0
    0|0
    • bebeğim yarım şişe birayla kafa bulmayacağız herhalde rahatlatması yeter.

• anca ağız serinletir bebegim yarım şişe bira hem olay kafada bitiyo sorun kafanda onu çöz ;)

Erkekler Ne Diyor 5

• Fikir olarak bunu mu buldun :D bazı insanların yanında kasman normal hislerinde normal her insanın seni önemsemesini bekliyemezsin. Bira içersen sana böyle faydaları olmaz zaten (:

0|0
    0|0
    • değil mi ya haklısın ot varken bira ne yahu :)

• Yok yok bir şeye başlama :D dur bunlar için olmaz (: boş ver herkesin yanında rahat olma ne yapıcaksın laleler seni önemsesin ya da önemsemesin sen kendini bil yeter

• İçki içilen yerleri ve içenlerin yanından ne zaman gitsem küçükken hep yere tükürürdüm. O kadar tiksiniyorum ki. İnsanoğlunun bazen merakını ve aciziyetini . Acaba içenlerde insanlık var mıdır? Arkadaşlar herşeyden önce şükretmeyi öğrenin.

0|0
    0|0
  • Baskalarinin seni onemsememesini neden onemsiyorsun, sen de onemseme.

0|0
    0|0
  • Diksiyonun duzgunse kasma kendini :)

0|0
    0|0
  • Aaa aynısı bende var yemin ederim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hayır tabi ki

daha önce okumadığın şeyler oku, dinlemediğin müzikleri dinle

onların seninle ilgilenip ilgilenmediği fikrinden uzaklaşman gerek önce

0|0
    0|0
  • sosyofobiksin. bir de alkolik olmak istiyorsan iç tabii...

0|0
    0|0
  • biraya muhtaç kalmak aciziyettir içeceksen de keyif için iç özgüven için değil. ve normal bunlar herkesin başına gelebilir çözüm içki değil

bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...