Sevdiğim adam evleniyor....

Bir süredir buluşup konuşuyoruz, bana daha önce hiç duymadığım şeyleri söyleyen kişi bir anda, 1 gün içerisinde değişiverdi. Kızın ailesi gelmiş, konuşmuşlar ve bu yaz düğün olacakmış. Bana ''Mecburum, hatalarımın cezasını çekiyorum'' dedi... Çaresizliğin en büyüğünü yaşıyorum resmen... Mutsuzluktan ölcem... Nasıl geçecek bu?

0|0
15|28

En İyi Erkek Görüşü

• Yanlış insanı sevmişsin.Karakterli biri olsaydı o hataları yapmazdı.Boşver hayatından daha kimler gelip gececek ve bunlara takılmamalısın.Nasıl geçecek diye sormayı bırakmalısın mesela bu acıyı bu üzüntüyü sana unuturcak veya bir an önce geçmesini sağlıcak hiçbirşey yok ve için acıya acıya yaşadığın o güzel duyguların hesabını ödüceksin.Merak etme bir vakitten sonra alışıyorsun hem yokluğuna hemde aşk acısına.

1|1
    0|0
    • geçecek fakat hızlı geçmeliiii :(( hastayım zaten, sağlığıma zararlı. Hep de kötülük görüyorum. Ne kadar iyiysem, o kadar kötü oluyolar...

• Lütfen ağlama hastaysan heleki hiç ağlama. :/ Emin ol ki senin şu göz yaşlarına değcek biri değildir o yüzden ağlamamalısın.ben bu yoldan geçtiğim için biliyorum.

Erkekler Ne Diyor 27

• Allah sana onu nasip etseydi, hayatında olurdu. Senin yapman gereken onun için hayırlısı dilemen ve gülmen...

3|2
    0|1
  • sen açıkta kalmazsın...rahat ol

2|0
    0|0
  • yeni sevgili yap yakışıklı ve romantik olsun bir haftaya burda açacagın konu hangi renk oje kızlar sorusu olur güzelim.

1|2
    1|1
  • gecer bız seven ınsanlar hep aldandık hep kandık hep acı cektık uzulme kardesım kafana takmamaya calıs nasıl acı cektını tahmın edebılıyorum.

1|0
    0|0
  • kaderinde bunuda görücekmişssn canım boşver üzülme artık yolunu çiz arkana bile bakma olan olmus artık :((

1|0
    0|2
  • Sana tek bir şey diyebilirim onun sinirini başka erkekle evlenerek çıkarma yeter.Genelde böyle oluyor malesef.

1|1
    0|0
  • hadi geçmiş olsun

2|0
    0|1
  • şu işe bak yaa yaa ben nerede yaşıyorum bunların tam tersini görüyorum ben sevdiğim kız evlendi ve gitti diye bizi peşinden koşturoyur hatunlar vallahi billahi şaşkınlıklar içerisindeyim konuya bakarmısın :/

0|0
    0|1
  • zamanla geçer geçmeyecek bişy yok.

0|0
    0|0
  • Sıkıntı bence sende. Doğru düzgün tanıyamışsın.

1|0
    0|1
  • Kaçın siz yıldırım nikahıyla daha önce evlenin diyeceğim ama çok büyük sorumluluk ister.

0|0
    0|0
  • ohh iyi olmuşş sana.adamı kaçırmışsın işte..elindekinin değerini bilemedin de mi?

0|0
    4|3
  • rahat ol ben 5 kız evlendirdim bu konuda epeyde tecrubeliyim:)

0|0
    0|1
  • çok zor bir durum olsa gerek hele ki sen onu sevmişsen işin daha da zor

0|0
    0|0
  • nikahina beni cagir sevgilim. İstersen şahidin olurum senin. bizden sana gelsin bacim. Uzme kendini buda gelir buda gecer aglamaa:(

0|0
    0|1
  • demek ki evlenmek zorunda kalacağı bir hata yapmış.senin ilacında zaman...

0|0
    0|1
  • Sen zaten çabuk kanacak bir kiza benziyordun. Artık akillan boylelerini gözünden anlaman lazim :)

0|0
    0|0
  • ne saçma ilişkiler vay anasını :/ nerden buluyorsunuz böyle tipleri helal

1|0
    0|1
  • sende bende gibisin biz b*k u yedik ancak ağlarız biz unutulmuyor ben 2 senedir unutamadım

0|0
    0|0
  • boşver gitsin yahu sana adam gibi erkek mi yok kardeşim :)

0|0
    0|0
  • zamanla geçer.

belki 1 hafta belki 1 yıl sürer ama geçer unutursun

0|0
    1|0
  • kız hamilemiymiş ? vay pislik

0|0
    0|1
  • Ona inat benimle evlen:))

0|0
    0|2
  • Senıde kandırmadan kurtulmussun işte sevin

0|0
    0|0
  • Olur böyle takma kafana. Zamanla geçer. Mecburiyetler istemedigi şeyleri bazen yaptırır insana. Bazen de insan yapacağı şeylere bahane olarak mecburiyetleri gösterir.

Sen ne yaşadın bilmiyorum ama ben bir zaman önce senin konumuna bir insanı düşürdüm maalesef. Ama ALLAH biliyor ki o benim ilişkimi biliyordu buna rağmen şansını deniyordu. Olmayınca da isyanın alasını yaptı ve gitti.

0|1
    0|0
  • Vay be rahat olmalısın.

0|0
    0|1
  • sevdiğin adam büyük birşey kaçırmış :D

kimse birşeye mecbur değildir kimse vazgeçilmez değildir tek erkek o değil tek kızda sen değilsin dünyada

1|0
    0|1
    • haklısın, teşekkür ederim.

• rica ederim gayet iyisin daha iyileri karşına çıkacak herşeyi unutturacak ve bu adam aklına gelince iyiki hayatımda yokmuş diyip güler geçersin çünkü yanındaki adam mutluluk kaynağın olur :)

benim için eski sevgilim böyle derdi.kitap bile okuyamadığını beni düşündüğünü ve kendisini mutlu ettiğim anıların aklına geldiğini söylerdi

Kızlar Ne Diyor 15

• Bilmiyormuydun başkasını ? bile bile hala onunlaysan yuh derim.ha bilmiyorsan da zamanla geçecek tek erkek o değil ya

1|0
    0|0
    • bilmiyordum tabiiki :( Herşey harika giderken bir anda pat diye dedi. Teşekkür ederim. :/

• :( Mutsuzluktan ölsünler...

• deme öyle. unut gitsin. iyi bir tecrübe edindin bir de bu açıdan bak. bir daha yaşamazsın umarım böyle bir olay.o kızda farketsinde kurtulsunondan

• vardır bunda da bir hayır üzme tatlı canını öyle biri çıkar ve unutturur ki sana herşeyi, yeterki içini temiz tut canım.

1|0
    0|0
  • Gecmiş olsun annem, olur öyle vakalar, hayat bu.

1|1
    0|0
  • Hata sende.. Seçtiğin, konuştuğun insanlara dikkat etmeyi ve düzgün seçmeyi öğreneceksin..

0|1
    0|0
  • Senı anlıyorum.Suan cok caresız ve mutsuz hıssedıyorsun..O acı hıc gecmeyecekmıs gıbı gelıyor degıl mı ? Ama onun ılacı gercekten zaman.Zamanla daha ıyı anlayacaksın.Ve karsına oyle bırı cıkacak kı öbürleri aşksa bu ne dıyeceksın..Hıc suphen olmasın ..

0|0
    0|0
  • 1 günde falan değişmemiştir o.Eminim kız hep vardır senden de geçmek işine gelmemiştir, kızla iş ciddiye binince de pişmanım mecburum ayakları..

0|0
    0|0
  • adam belli ki bir halt yemiş kızla mecburen evleniyor .. boşverr yaşın genç daha neler çıkar karşına ... dikkat et sana zarar vermesin

0|0
    0|0
  • Böyle bir adamdan kurtuldugun için şükret..merak etme zaman çabuk geçecek ve bir bakmışsın aklına gelmicek

0|0
    0|0
  • Üzüldüm insanın sevdiğinin başkasıyla evlenmesini bırak sanal ortamda biriyle konuşmasını görünce içi acıyor. Sen nasıl katlanacaksın bilemiyorum ama bir an önce aklından çıkarmaya bak senin olmayacak biri için kendini harap etme.

0|0
    0|0
  • O kız yeni ortaya çıkmamış belli hata da yapmış(lar).Ya bir çılgınlık yapıcaksın ya da susucaksın ortası yok.Eğer bişey yapıcaksan aranızdaki samimiyete bağlı.

0|0
    0|0
  • cok acı bişiy helede sevıyorsan aynısını bende yaşamak üzereyım ve çok kötuyum

0|0
    0|0
  • neden bana artık herşey normal geliyor,hiçbirşeye şaşırmıyorum...

0|0
    0|0
  • Unut gitsin, zamanla geçer.

0|1
    0|0
  • Çok üzüldüm ya gerçekten zaman herşeye çaredır geçecek unut unutmalısın

0|0
    0|0
  • Geçecek merak etme. Mecburum diye bir şey yok, oturmamış karakter, yanlış tercih senin ki. Üstüne bir de üzülürsen, daha çoook üzülürsün..

1|0
    0|0
Yükleniyor...