Ciddi bir soru soruyorum lütfen ergenler yazmasın

ben 5 yıl önce bir kızla tanıştım 2 yıl konuştuk çok samimi olduk.sonra ben sevgili olmak için çok ısrar ettim ve dostluğunuda kaybettim 2 yıldır benimle görüşmüyor. ama ben onu unutamıyorum.şimdi herkez diyecek bende unutamıyorum ama.ben bütün gün aklımdan çıkmıyor.gece uyuyorumya sabah namazına doğru uykum kaçıyor aklıma geliyor.nefes alamıyor gibi oluyorum.ben sevgili olmakta istemiyorum ama benimle yılda 1 defa görüşsün bari.ömür boyu bidaha hiç göremicekmiyim onu bu beni çok korkutuyor.şimdi sizinde böyle oldumu kaç yıl geçmesine rağmen gece uykunuz bölünüyormu nefes darlığı gibi bişey oluyormu?yoksa benim psikolojimmi bozuldu?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• biraz da hırs yapmış olabilirsin, farklı insanlar tanı arkadaşlıklar kur, kendini motive et, farklı uğraşlara yönel, olmadı yarana başkasıyla tuz basarsın bakarsın merhem olur :)

0|0
    0|0
    • saol almayim ben.midem bulandı

• e bunlarda olmaz diyosan doğru psikoloğa dünyanın sonu değil ya kendine gelmen lazım yani ..

• psikolog napacak? ben inanmam öyle şeylere bide oralara para kaptırmayalım.bu arada senin saçların ne öyle yaa yakışıyormu atatürkçü bir türk kızına? :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Psikolojik destek alabilirsin , en azından uykuların düzene girer kafan rahatlamış olur, kızın da seni istemediğini açık, sen istiyorsun ama o istemiyor , aşk karşılıklı olursa güzel olur, karşılıksız aşk zaman kaybı ve acıdan başka bişey vermez , bak rahatsızlıklarını hissetmeye başlamışsın bile, daha fazla zaman kaybetme ilaç tedavisine başla, kendin için yapmalısın bunu

0|0
    0|0
    • daha ölmedik ben ilaç falan kullanmam.bu türkiyede ilaç kullanacak son kişi benim.psikolğada gitsem bişey anlamaz.hem ben aşkını istemiyorum dostluğunu istiyorum. neden kimse anlamıo beni

• Seni o kadar sevdiğin insan anlayamamış , biz anlayamayınca mı kabahat oldu :)))

• bence doktora gorunmelisin belki hastaligin vardir, nefes alamama ondan kaynaklaniyodur. ya bide seni istemeyeni fazla kurcalama. belki sevdigi baska biri vardir. bosver.

0|0
    0|0
  • Unutmak en iyisi

0|0
    0|0
  • bnce psikolojin bak bn psikoloji dersi aldim sn kesinlikle onun sevginden hic bisi dusunmez duruma gelmissin beynin sadece onu dusunuyor hersey beyinde baslar nefes alamama sikinti huzun onun yuzunden o kiz kabul etmiyorsa zorlama beyninden cikarmaya basla yavas yavas yapacaak baska bisi yok

0|0
    0|0
    • ne diyorsun yaa sen.ne aklımdan çıkarması.sen çıkart anneni babanı kardeşini aklından sen başarabilirsen gel bana yaz.allaa allaa. yaa tamam sevmiyorsa sevmesin bişey demiyoruz ama yılda bir arkadaşça görüşsek veya mesaj yazsa ne olacak yaaaaaaaaaaa

• o istemiyorsa zorlayamassinki ?

Erkekler Ne Diyor 3

• Tüp bitince sallarız, pil bitince ısırırız, şampuan bitince su döküp çalkalarız. Bittiğinde vazgeçmemek bizim genimizde var.

1|0
    0|0
  • dostum psikiyatri ;=

0|0
    0|0
  • ben sevmeyeni ben hiç sevmem kafamada takmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...