Bu davranışının sebebi ne sizce?

arkadaşlar şimdi sevgilimin yanından geliyorum bugün birlikte vakit geçirdik gayet iyiydik...

dün eski sevgilisinin arkadaşı benimle konuştu bende anlattım böyle böyle oldu diye..

Sonra sevgilimin konuşmasını istemediğim bir arkadaşı vardı bana konuşmuyorum diyor ama ben inanmıyorum hayatta en nefret ettiğim şey yalan, sordum konuşuyor musun diye hayır dedi yemin et o zaman dedim etmem bana inanmak zorundasın karşında yalancı mı var dedi ki daha önce bana yalan söylemişti.. bana bağırdı bende ona vurdum eli falanda kanadı, bitti mi dedim bilmiyorum dedi bana net bir cevap ver dedim bitmedi dedi arabadan inerken de seni seviyorum dedi.. ama ben tereddütteyim sizce eski sevgilisini açtığım için aklına o gelip mi bana kaba davrandı yoksa ona güvenmediğim için mi sizce beni seviyor mu aklım çok karışık yaa.

Güncellemeler:
Nolur bir yorum yapın kafam çok karışık lütfeeen

0|0
2|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• elini nasıl kanattın ona takıldım

0|0
    0|0
    • :D Allah iyliğini versin

vallahi bilmiyorum ki elini sıktım galiba tırnağım geldi sinirden deli oldum ya

• karışık durum neyse kolay gelsin sana :)

• teşekkürler :)

• Hiç belli olmaz bu işler ya. ama şüphelendiysen vardır mutlaka bir sebebi seni şüpelendirecek bir hareket yapmışki aklına düşmüş böyle düşün.

0|0
    0|0
    • Çok sert tepki verdi halbuki gayet yumuşak sormuştum etmem inanmak zorundasın diye terslendi resmen ama bu onunla konuştup bana yalan söylediği için mi eski sevgiliyi açtığım için mi bilemedim

• suçu üstüne atıp haklı çıkmaya çalışıyo. umarım bir an önce ayrılırsın daha fazla kandırılmanı istemem

• teşekkür ederim en kısa zamanda ayrılacam

Yükleniyor...