Bence Galatasaray madriti yenebilir sizcede öyle değil mi ?

Her ne kadar gs nin antrenoru taraftarları yonetımı ınanmasada bence futbolda her takım her takımı yenebilir. Böyle deyince sen futboldan anlamıyorsun diyenler oluyor ancak ben Beşiktaşlıyım bizde büyük takım yoktur ; büyük taraftar vardır. Beşiktaş Barca maçına gidelim, o yıllardada dunyanın en ıyı futbolcularına sahip Barca bakın beşiktaş karşısında nasıl eziliyor. link

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• İç saha, dış saha faktörünü atlamışın böyle maçlarda iç saha çok önemli taraftarın itici güç oluyor Barca maçına dayım götürmüştü ve harika bir atmosfer vardı 90 dakika kapalı hiç susmamıştı hani taraftar oynattı denir ya aynı öyleydi deplasmanda da 5-0 yenilmiştik. Galatasaray'ın Arenada'ki maçını hatırlayalım Galatasaray gol yiyene kadar çok baskılı oynadı taraftarının desteğiyle ama bugün bunu yapamaz deplasmandayız düşüncesi hep olacak futbolcuların kafasında Real Madrid'in yıldız oyuncuları akılllarında olacak hep. Şimdi ben yenemez demiyorum ama çok çok iyi bir savunma kaleci performansı ve şansa ihtiyacı olacak açıkçası Galatasaray'ın, neden olmasın Real kaçırır kaçırır Galatasaray bir kere gider golü atar 3 puanı cebine koyar döner bakarsın.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu maçla bir kez daha Beşiktaşlı olmuştum,şimdi tekrar izledim ne golleri kaçırmışız da 3tane atmışız ya :)Çok güzel oynamışız ama taraftar da süpermiş :)

0|0
    0|0
  • Hayır ne Beşiktaş ne Fener R.Madrid gibi takımları yenebilir anca bizim gibi takımlar yener ama olmadı ve sebepleri de açık transfer şart

0|0
    0|0
  • İnşallah zor be hacı:))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Orası öyle ama ortada bir iddiada yok takım ruhuda. Oyuncular birbirine girmiş abtrönürün yerine gelecek adam araştırılıyor hal böyle olunca disiplin söz konusu değil. Heleki Madrid de o iş zor.

0|0
    0|0
  • Galatasaray Madrit'i yensin. KS ' nin eşcinsel üyelerine g*tümü veririm.

Not:Eşcinsel değilim ama bir o kadarda iddialıyım Galatasaray'ın madriti yenme ihtimali sıffır sıffır sıffır.

0|0
    0|0
  • imkansız yenmesi

0|0
    0|0
  • Santiago Barnebau'da Madrid yenilecek ha? imkansıza yakın bir ihtimal

0|0
    0|0
Yükleniyor...