Masum bir erkek çocuk siz olsanız ne yapardınız?

Merhaba arkadaşlar diyelimki geçmişte birine çok aşıktınız ve cinsel ilişkiye girdiniz ve kader yollarınızı ayırdı.

Aradan 3 4 yıl geçti bu arada evlendiniz cocuğunuz oldu belkide öyle birşey yaşandığını unuttunuz bile (evlendiğiniz karınızın böyle birşey yaşandığından haberi yok )ve birgün kapınıza bir adam geldi kucağında dünyalar güzeli bir erkek çocuk içeri davet ettiniz.adam avukat size bir mektup verdi mektupta şunlar yazıyordu.

senle yaşadığımız olaylardan sonra hamile kaldım.kıyamadım çoçuğumuzu dünyaya getirdim sana haber vericektim ama senin evli olduğunu öğrendim yuvan bozulmasın istedim seni herzaman çok sevdim ama ben ölüyorum su kadar vaktim kaldı ve bu dünyada senden başka kimsem yok lütfen çocuğumuza iyi bak.

SİZ MEKTUBU OKUDUNUZ.

AVUKAT ÇOÇUĞUN ANNESİNİN VEFAT ETTİĞİNİ VE ÇOCUĞUN SİZ KABUL ETMEZSENİZ YETİŞTİRME YURDUNA GİDECEĞİNİ SÖYLÜYOR.

erkek arkadaşlar ne yapardınız?

bayan arkadaşlar evlisiniz eşinizin böyle bir durumu çıktı siz ne yapardınız?

(Yakın bir arkadaşımın başına gelen bir olaydır.)

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben başkasının günahını çekemem çocuğa çok yazık çeken olsa da çocuk çok acı çeker adamın huzuru bozulur güven sarsılır her tartışmada dile gelir herkes sorumluluğunu bilmeli .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...