Yeni tanıştığınız insanlardan hemen etkilenir misiniz ? takip etmeye başlar mısınız ?

SelamunAleyküm kardeşlerim..

Yeni tanıştığınız insanlardan hemen etkilenir misiniz ? takip etmeye başlar mısınız ?

çok şükür böyle bir huyum yok ama çevremde bu tür insanlar yer alıyor eminim birileri bu sınıflamaya uygundur :)

teşekkürler hayırlı akşamlar ...

0|0
7|12

En İyi Kız Görüşü

• evet geçen yolda bir yakışıklı gördüm akşam 10 gibi meraba tanışalım mı bayım dedim.çektti giti takip ettim.sonra dar karanlık bir sokağa girdi orada işimi bitridim dedim sesini çıkarırsan bana tecavüz ettiğini söylerim hapse gidersin dedim.ağlaya ağlaya uzaklaştı.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• takip etmek yanlış bence gözlemlersin yeri geldiğinde sık yerde karşılaşıyosanız ama takip falan hastalık gibi bir şey benim gözümde ben hoşlanmazdm kimsede hoşlanmaz

0|1
    0|0
  • Odunum ben umrumda olmaz :D

0|1
    0|0
  • Aleykum selam kardesim..

Hayir sevem oyle seyleri..

Hayirli gunler

0|2
    0|0
  • aleykumselam arkadas. yok cok sukur benımde boyle huylarım

0|1
    0|0
  • Hayır, kel alaka.

0|1
    2|3
  • A.s.Öyle huylarım yoktur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• AleykümSelam kardeşim.

Hayır beni etkilemesi için karakteristik özelliklerini bilmem,öğrenmem lazım buda zaman aldığı için öyle takip ediyim veya hemen etkilencek biri değilim.

0|1
    0|0
  • üfff hemde ne etkileniriiim ne etkilenirim sorma.bir adım gerisinden takip ederim.hatta duracağı anı tutturamadığım zaman sırtına çarptığım bile oluyor.herşeyini araştırırım gen haritasını çıkarırım.big bang den itibaren tüm geçmişini öğrenir not alırım.

0|1
    0|0
  • :D bir deyim vardı dilimin ucunda da yazamadım. Elemekle ilgili :D

0|1
    0|0
  • Aleykumselam. Dışarda kimseyi takip etmem burda takip ettiğim kişiler var :)

0|1
    0|0
  • hayir istedigi kadar guzel olsun tanimadan etkilenmem

0|2
    0|0
  • aleyküm selam

akıllı kültürlü ve kafama uyan bir sohbeti varsa etkilenirim

ama cahil cühela birşeyse zaten işim olmaz selametle der ayrılırım

0|1
    0|0
  • aslan burcuyum özelliğinde şıpsevdilik var :)

0|1
    0|0
  • hayır öyle bir huy bende de yok

0|1
    0|0
  • yok takip etmemde dedektif takarım peşine o işini halleder :)

0|1
    0|0
  • öyle bir huyum yok

0|1
    0|0

• hayır

0|1
    0|0
  • abaza çok hayatımda sadece 1 kızı takip ettim etkilendim o kadar sadece takip ettim evini öğrendim 4 yıl oluyor muhtemelen evlenmiştir bile :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...