Arkadaşlar sevgilim evli çıktı bana yalan söylemiş bunu sonradan öğrendim yardım edin

öğrenince sinirle eşini aradım gerçekleri öğrenmek için bazı sorular sordum ama kendimi tanıtmadım tabi kadın beni tekrar arayacak ama ben aralarını bozmak istemem yinede bu işten nasıl kurtulabilirim bana fikir verin kadına bişeyler söylemem lazımki kadının aklındaki şüpheler kalksın bu olayda kendiliğinden kapansın bana yalan söylemiş olsada onun yuvasının yıkılmasına razı olamam bu günahı kaldıramam

Güncellemeler:
sinirle numaramı gizlemeden aradım eşi başka şehirde yaşıyor o yüzden geç öğrendim gerçekleri

0|0
510

En İyi Erkek Görüşü

• Aralarını bozmak istemem demişsin de çok mantıksız hareket etmişsin. Aramışsın ve adamla ilgili sorular sormuşsun. O kadın mal mı? ANlamaz mı şüphelenmez mi yahu? Bunu yapmak yerine adamdan hesap sorup onun isminin üstüne kocaman kırmızı kalın bir çizgi çekebilirdin hayatından tamamıyle çıkarabilirdin.

0|0
    0|0
    • hayatımdan çıkardım ama adamada sordum doğrumu diye yalanladı doğruyu söyle eşini ararım dedim hala yalanladı bende sinirle aradım

• Kadın ararsa yanlışlık oldu yaa biriyle karıştırdım vs birşeyler uydur

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• tamam da ne yapalım şimdi git evli adamı ayart demicem sonradan öğrenmişsin peki öğrendiğin halde adamın zavallı karısından ne istedin onun aklına neden şüpheler düşürdün ara ve sordugun soruları sıçtığın şeyi temizle mantıklı bir açıklama yap fakat bu olayı da üstü kapalı anlat cünkü senden ayrılan kocası bir baskasıyla aldatacaktır o yüzden o kadına da yazık

0|0
    0|0
    • ben üstü kapalı nasıl anlatayım adam sordum böyleymiş doğruları söyle eşini ararım dedim hala yalanladı bende sinirle aradım işte mantıksız davrandım ama ne yapayım

• sevgilinden ayrıl sen de olsun bitsin madem yuva yıkmak istemiyorsun.ama ben senin yerinde olsam ole bir adamın yuvası olmamalı zaten solerdim eşine bitirirdi ilişkisini peki çocukları felan var mı ?

0|0
    0|0
    • evet var ama ben muhatap olmak istemiyorum

• bence işi tatlıdan hallet ayrılmak istediğini sole konusmak en iyisidir

• karsıdaki kadına da yazık anlat herşeyi ki bilsin kocasının nasıl birisi olduğunu

0|0
    0|0
    • ya çocukları var adamın benimde başıma gelir diye korkuyorum anlatamam

• ne alakası var ya sen anlat colugu cocugu düşünsün ya da karısı düşünsün böyle sacmalık olur mu yarın sen olmasan baskasıyla yine birlikte olacak o adam

• kızlar şu salaklığı yapmayın artık.

0|0
    0|0
  • şerepsiz eşşoleşşek adam

0|0
    0|0
  • kendinden büyük biriyle çıkmanın cezası işte.

0|0
    0|0
  • Biz bi' tane bulamıyoruz, adam evli+sevgili yapıyor mk

0|0
    0|0
  • Kocanla seviştik de. olay bitsin. B)

0|0
    0|0
    • o zaman ayrılmalarına neden olurum ya ben yuvanın yıkılmasına sebep olamam

• Saçmalama. Sni kullanmış. Bi mal gibi ürün gibi kullanmış. Atmış köseye. Dha yuvasından bahsedyrsn. Kadın hem cins. Onada yazık değilmi bilmek hakkı değlmi.

• umarim onunla yatmişsindırda seni kullanıp bırakmış olur

0|0
    0|0
    • salak salak konuşma beyinsiz benim ne günahım var bu olayda kandırılan benim gerizekalı okuman mı yok aptal

Kızlar Ne Diyor 5

• Evli olup olmadigini bile bilmeden nasil sevgili oluyorsunuz? Hayret dogrusu.

Insan sevgilim diyebilecegi kisiyi en temel olarak bu acilardan kesin olarak bilmesi gerekmez mi?

-Evli misin?

+Hayir degilim.

-Tamam

Böyle bir mantik olabilir mi? Emin olmadan,yeterince tanimadan...

Her neyse...olan olmus.

Benim size tavsiyem o adamdan ebediyen uzak durun.Tüm baginizi bir seferde tümü ile kopartin.Bitirin...Kendisine de bu yaptiginin büyük bir hainlik oldugunu,özellikle de evli oldugu hanima karsin cok büyük günah isledigini söyleyin.

Insallah islah olur.

Ve dilerim esi de kocam dedigi kisinin kisiligini görür bir an önce.

Siz sebep olmayin.

...

0|0
    0|0
    • bu olayların başıma geleceğini düşünmezdim sanırım çok safmışım

• Düsünmeniz gerekir.Yasadiginz dünyaya,yasananlara söyle bir dönüp baksaniza?

Her daim tedbirli olmalisiniz...

• bence kendiliğinden kapanması pek doğru değil çünkü kadın sonuçta evli olduğunu bilerek bunu göze alara ve üzülerek söylüyorum senden bu gerçeği 'saklayarak' yaşamayı tercih etti. eğer o her şeyi böylesine girdabın içine sokacak kadar gözü dönmüş biriyse bırak varsın o adamın kafasını daha fazla bulandırmasın tüm gerçekleri onun eşine açıkla. eğer adam sana inanmayıp o kadına inanıyorsa o da bu yalanlara kanmıştır ve başına gelenleri hak ediyordur sonuçta sen elinden geleni yapmış oldun ve günahın o kadının boynuna oldu.

0|0
    0|0
  • Vay p**evenk vay.

0|0
    0|0
  • Numaranı değiştir, bir daha da çıkma yollarına.

0|0
    0|0
  • her önünüze gelenle çıkarsanız bu olur işte

1|0
    0|0
    • he öyledir zaten ergen doğru konuş

• yalan mı insan biriyle çıkmadan önce araştırır ve insan çıktığı birinin evli olup olmadığını nasıl bilmez ALLAH'IM ne günlere kaldık

Yükleniyor...