Hayattan en çok sıkıldığınız anlarda neler yaparsınız?

Hayattan en çok sıkıldığınız anlarda neler yaparsınız?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Geçenlerde öyle hissediyordum."Of yine sabah oldu." falan diye düşünmüştüm hatta.Uzun süredir yapmadığım, ama çok sevdiğim bir şey yaptım.Geçti.Ne olduğunu söyleyemem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• müzik dinlerim çünkü bazı müzikler gerçekten ruhun derinliklerine işliyor ve hayattan koparıyor bir anlığına sevdiğin müzik tarzı hep seni iyileştirir bir bakıma. diğeri de kitap okurum çünkü bir kitaptan gercekten etkilenmişseniz o an hiçbir realistik durum aklında olmuyor.

0|0
    0|0
    • ne tür müzikler dinliyorsun mesela

• benim tarzım pek uymuyor herkese ama genelde progressive rock dinlerim ya da numetal falan arada Debussy de hoşuma gider klasik müzik anlamında. Ben rock müzikler, duygularımı bastırdığı için dinliyorum bir bakıma

• şuan canım çok sıkılıyor saatın 6 olmasını beklıyrm eve gıtcem ama vakıt egcmıyo. hotmail face ve KS açık. sanırım sıkılınca iş ortamında bunları yapıyrm:))

0|0
    0|0
    • ev ortamında neler yapıyorsun peki, şu an baktım da benim evle iş pek farketmiyormus sanırım :P

• ev ortamında da bunlara ilave olarak müzik açık kahve ya da çekirdek alırdım elıme herhalde :))

• bişi sorcam hotmailde napıyosun çünkü artık msn kalktı hotmaile girince sadece emailleri görüyosun o niye hep açık sende?

• Kitap ya da müzik

0|0
    0|0
  • Müzik en iyi ilaçtır :)

0|0
    0|0
    • herseyde de müzik mi yani :)

• üretmek zevkli ama okesinliği yok saatlerce ugrasıp çöpe atıyosun bazen, o zamanlarda canım daha bir sıkılıyo sanki :)

• Ne kadarı çöpe giderse gitsin sıkılmıyorum :)

• kendi kendime söylenir,kitap okuyabilir,müzik dinleyebilirim.ruh halime göre değişir aslında

0|0
    0|0
  • Şarkılarıma sarılırım :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• cıkar bir turlarım olmadı kendime bir is icat eder kafa dagıtırım ya da acar izlemiste olsam bir film bakarım

0|0
    0|0
  • Konuşacak bir arkadaş yoksa yürümek veya uyku bende işe yarıyor

0|0
    0|0
  • Müzik dinlerim.

0|0
    0|0
  • tuvalete giderim:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...