YA ACABA BEN Mİ ÜMİTLENİYORUM ?

iyi günler . ya şimdi üni de hoca var aramızda 5 6 yaş farkı var başlarda herkez gibiydi ama sonradan değişti işler ders dışında bana baktığını farkettim sonra bende ona baktım tabi gözlerini kaçırır vede hafif gülümserdi bakarken ama benle derste başkaları gibi ilgilenmezdi otururken bacakları vücudu bana dönük otururdu kendi branşı ile ilgili benim yanıma gelip yapardı sonrada geçerli notun daha fazlasını verirdi geçenlerde öğretmenler günü hediyesi gömlek aldım onu 4 5 gün aralıksız hergün giydi ben üstündeki gömleğe bakarken selam verdi gülümseyerek sonra bizim sınıfın kapısına geldi baktı bana 25 30 saniye felen ama benim gözüme bakamazdı konuşurken baksa bile 5 10 saniye işte böyle acaba ben mi ümitleniyorum benden hoşlanıyor mu diye ? ( bu arada geçen sene sadece öğretmenimizdi bu sene koç öğretmenimiz ve de kendisi istemiş )

Güncellemeler:
bu dediğim hoca son zamanlarda çok karizma giyinmeye başladı ya eskiden böyle değildi :))
baktım bu hocanın facesine kız öğrencilerin ve erkek öğrencilerin fotoğraflarını beğenmiş bende yemin ettim bakmam gülmem konuşmam onunla diye okula gittim işte yine baktı ama ben bakmadım bu sefer her yerde karşılaşmaya başladık nereye gitsem vardı heryerde neyse dedim sınıfta dersi vardı yüzümü ve vücudumu başka yere döndürdüm o tarafa geldi ben nereye gitsem ve dönsem oda geliyordu böyle yapmasının amacı ne ? ondan uzaklaşmak istiyorum ama olmuyor acaba hoca mı izin vrmyor yoksa tesadüf mü

0|0
19

En İyi Erkek Görüşü

• hocan seni yakın zamanda düdüklücek işin gerçeği bu

0|1
    0|0
    • dalga geçmenizin amacı ne ?

• dalga geçmedim olacakları söyledim ister kız ister küs

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Anlattığınız kadarı ile evet size ilgisi var.

Ancak öğretmen öğrenci ilişkisine başka birşey karıştırmayacak prensipte olduğundan mı ( ki çok saygı duyulacak olması gereken bu) yoksa çekindiğinden mi bunu bilemiyoruz.

Okulu bitirene kadar sabredin derim :)

0|0
    0|0
  • ne kadar sana karşı ilgisi olsa da yaptıgın yanlış bence öğretmen öğrenci ilişkisi ne kadar dogru sence

0|0
    0|0
  • korkuyor öğretmenlik kariyerine zarar gelmesinden bir taraftan senin olumsuz tepkinden zamana bir müddet bırak

0|0
    0|0
  • koç gibi adam işte bence devam

0|0
    0|0
  • sana kendini gösterme çabaları var ama iş nereye gidecek bakalım

0|0
    0|0
    • nasıl gösterme ?

• peki hoşlanmıyor olsa bilede bu dedikleri mi yapar mıydı ?

• şimdi ben onun ne derece sana kendini gösterdigini bilmiyorum senin anlattıgın kadarıyla biliyorum ben hoşlanmadıgım birinin karşısına niye o kadar çıkayım tesadüf de bu kadar olmaz yani

• ne dememizi istiyon ki ünw ögretmen ögrenci ilişkisi pekte alışılmadık konu degil seviyosan açıl.

0|0
    0|0
  • Sen ümitleniyorsun.

0|0
    0|0
  • Normal bunlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• gömleğini yıkamış mı bu süre zarfında? 4-5 gün aralıksız giymiş?

0|0
    0|0
    • hayır çarşamba verdim perşembe cuma pazartesi salı ondan sonrada karizma şeyler giymeye başladı ilk geldiğinde öyle değildi

Yükleniyor...