Çok zıt karakterliyiz sizce evlilik yürütebilir miyiz?

gerçekten anlaşamayacağımı düşündüğüm birini çok ama çok seviyorum ve şu anda onunla ilişki içindeyim ben çok sakin yaşıyorum o çok uçarı yaşıyor Evlenmeyi düşünüyoruz orta yol bulunurmu yoksa yol yakınken ayrılmalımıyım

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• şu an orta yol yoksa sonra nasıl bulursunuz akışına bırakarak bilemedim.Uyum için iki kişinin çabası gerekir. Fedakarlık olucak mı eskiden yapılanlar yapılmayacak ya da hiç yapmadıklarınız yapılacak. İki tarafta bunları göze alıp kabul ediyor mu. O sakin bir şekilde evde de vakit geçirebilrse şikayet etmeden sende aynı şekilde ona hareketli yaşantısına katılabilirsen neden olmasın. Ama evlilk sonrasında bunu yaparız bakarız deneriz düşüncesi yalnış. Şimdiden bunu düşünmek gerekir.Ayrılmak yerine konuşmayı dene. Tek taraflı karar verme belki o bunları hesap etmiyordur bilmiyordur sen yol gösterebilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bende nisanliyim ve ayni seyi bende düsündüm.hayat tarzi degisik biraz sevdikleri yaptikalri.hele en basinda bana tamamen farkli asla ayak uyduramam gibi geldi.ama sevgi bagi güclüyse ozaman bakis acin degisir.hatta zamanla sende degisiyorsun birbirinize benzemeye baslyiorsunuz.ama hersey zamanla.hem asil ask evlendikten sonra baslar.sevgide güclenir.ama herseyin anahtari: ANLAYIS. baska yolu yok

0|0
    0|0
  • canınız hiçç sıkılmazz

0|0
    0|0
  • arkadasım zıt kblar bırbırını ceker sen hıc canını sıkma kız arkadasının davranıslarıyla hayatınız renklenır bence cok eglenclı olabılır sevdıgıne ve evlılık dsndgne gore sen onuu herseyıyle kabllenmıssın sıkma canını monoton bır evlılık olmıcak sızın kı hadı hayırlısı :)

0|0
    0|0
  • bence yürür..zaten evliliklerde ilişkilerde zıt kutuplardan yürür..önemli olan anlayış ve uyum sağlamak..devammm

0|0
    0|0
  • Zıt kutuplar birbirini çeker.

0|0
    0|0
  • ayrılma

0|0
    0|0
  • mmm ilk başta güzel gelir ama ilerki zamanlarda sorun çıkabilme olasılığı yüksek

0|0
    0|0
  • Anlaşılabilir, o biraz sana uyum sağlasın, sende biraz ona. Gayet mutlu olursunuz.

0|0
    0|0
  • burçlarınız nedir

0|0
    0|0
    • ben boga o ıkızler

• ikizler burcu boğaya göre daha çalışkandr sen daha rahatna düşkünsündür aceleci sabırsız olabilir ikizler internete göre tamamen uyumsuz ama güzel bişi aşk var arada insan zaten gide en zıttına aşık olur sen biraz daha ona ayak uydurmalısın o hayatı daha hızlı yaşar iyice ısınmadan evliliği oturmanız zaman alacaktr 4 5 yıl gibi çocuk yapmamanızı öneririm

Erkekler Ne Diyor 5

• zıt kutuplar candır:DDDD

0|0
    0|0
  • Bence en doğru ilişkiler zıt karakterlerde doruğa ulaşıyor. İki farklı karakter çok değişik sonuçlar doğurabilir. Romantizm açısından, Düşünce gücü açısından herşekilde yani..Ben doğru buluyorum.. Zamanla durulacaktır zaten..

0|0
    0|0
  • ikinizde farkındaysanız şansınız var tabi ama illa sıkıntı olur.onun daha çok yorulması ihtimal dahilinde.orta yolu bulma adına çaba gösterirseniz olabilir neden olmasın

0|0
    0|0
  • ruh ikizini ararken,ruh öküzünü bulmuşsun. bence geçinemezsiniz.evlenme derim

0|0
    0|0
  • AŞK bir yolunu bulur niye ayrılasın...

0|0
    0|0
Yükleniyor...