Bugünkü Real Madrid-Galatasaray maçında tuttuğunuz takımın kadrosunu siz olsanız nasıl yapardınız?

Eray-Eboue-Chedjou-Dany-Riera-Amrabat(Aydın)-Melo-Selçuk-Bruma-Sneijder-Drogba

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 9

• Galatasaray yensin abi ya. Maçtan anlamam ama o kadar diyebilirim :D

0|1
    0|0
  • Bugün güzel oynayacağız.

0|1
    0|0
  • burak olmazsa olmaz kardeşim kim gol atacak drogbadan başka gol atan oyuncumu var saydığın kadroda? Sneijder diyebilirsin ama tüm medya ilk 11 başlamicak diyor. Amrabat bence çok gereksiz çok berbat oynuyor aydın daha iyidir eğer bir tercih yapılacaksa. gerçi böyle konuşuyoruzda bizim ülkede herkes mourinho ben dahil :D bakalım hoca nasıl kadro çıkaracak

0|1
    0|0
    • hepimiz mourinhoyuz :D amrabat dedim en azından fiziki mücadele ile bişeyler yapalım diye bakalım nasıl olur

• kadro yapmak basit muslera dışında bütün yabancıları koy sahaya ayıp etmezsen bir de Selçuk inan'ı oynat kalır bir kişi hakan olur aynın olur sabri olur artık çok seçenek te yok

0|1
    0|0
    • öyle ama keşke muslera da oynasaydı o zaman tek yerli selçuk olurdu :)

• yok kardes aman ne yaptın eboue riera hatat bruma ile riera ikisi bek oynar gerekirse ama o adamları oynatmaz :)

• bruma bek oynamaz, kadroyu merak ediyorum sabri ve hakan olursa var ya 10 atarlar bize

• Casillas, Marcelo, Ramos, Pepe, Arbeloa, Di Maria, Alonso, Illarramendi, Benzema, Bale, Isco yapardım ronaldo olsaydı Illarramendi'nin yerinde o olurdu :)

0|0
    0|1
    • Illarramendi'yi izledim beğendim gerçekten iyi bir topçu ama orta sahada modric'in eksikliği hissedilir b.ihtimal bugün ortasaha 5 li olacak bizde şu kadroda bir benzema bide di maria beni çok korkutuyor o kadar bale daha formunu tam tutturamadı

• eray-eboue-gökhan-chedjou-hakan-selçuk-melo-bruma-aydın-sneijder-drogba...

0|1
    0|0
    • hakan ile gökhan fazla ağır kalmazmı ya?

• Valla rieranın defansı dahi hakandan iyi bence

• bi o değişebilir bence zaten ama dany oynaması çok büyük hata olur...

• Fatih terim gibi saçmalamaz bu adam mancini sonuçta vardır bir numarası.

0|0
    0|0
  • Brumanın yası cok kucuk tecrubesız daha buyuk maclarda oynıyamaz.

0|0
    0|0
  • ortasahada lebron james'e şans verilmeli.

0|1
    0|1
    • maçın hakemide mother teresa olsun dimi?

• herhalde katar Tiger Woods da kaleye geçerse tamamdır

• takımda lady gaga gibi tecrübeli bir kaleci varken zor

Yükleniyor...