Ne hissederdiniz ve o kişi hakkında ne düşünürdünüz?

Bayanlar, dürüstçe cevaplayınız lütfen.

Kendinizi çekici hissettiğiniz bir şekilde giyinmişsiniz ve karşınızda düzgün bir erkek oturuyor ve kaçamak bakışlarla sizi inceliyor. Belirgin yerlerinize size çaktırmadan bakmaya çalışıyor. Daha fazla bakması için kendinizi gevşetip göz göze gelmemeye mi çalışırdınız, yoksa gözlerine bakıp direk flört mü ederdiniz? Ne hissederdiniz ve o kişi hakkında ne düşünürdünüz? Buraya kadar bir yorum istiyorum. Şimdi sıra devamında. Bir de baktınız ki evlilik yüzüğü var. Bundan sonra tavrınız ne olurdu? Lütfen bu kısma da ayrı bir yorum yaparak birleştirin. İçinizden geçen cevapları dürüst bir şekilde yazmanızı bekliyorum. Saygılar...

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Ne yalan söyliyim karşıdaki de dikkat çekici biriyse oturusuyla , duruşuyla, tipiyle .. Kesinlikle bakardim ha eğer elinde yüzük görürsem bakmam birdaha . Ne isim olur onu sahibi sevsin derdim :)

0|0
    0|0
    • ya yuzugu görmeseydin, ya da adam yuzugu saklasa? :)

• aysenur, cok tsk ederim medenice cevaplarin için. sana saygi duydum ve bir merakimi daha gidermiş oldum. sorularimi da gayet duzgun okudun ve direk hedefe yöneldin. patron olsam seni ise alirdim :) cunku okuduğunu anlayan ve carpitmayan birisin. bazilari sorudan bile kavga cikarabiliyor. teşekkür ederim tekrar.

• Ne demek rica ederim .

Kızlar Ne Diyor 3

• Hoşlandıysam gözlerine bakarım. 'Belirgin' yerlerime baktığını hissedersem rahatsız olurum beni rahat göremeyeceği bir şekilde otururum. Şerefsiz herif derim içimden.Birde yüzüğü görürsem cinlerim tepeme çıkar aldatılmaya fazlasıyla karşıyım hadi insanlık hali dönüp baktın bir kere tamamda ne süzüyorsun bakmaya devam ediyorsun.

0|0
    0|0
  • dürüstce ben sana söyleyim ozaman.. hic sevmem öyle daha fazla bakmasi icin kendini acan tipleri! en fazla ikincisi olurdu hoslandiysa bende hosbulduysam gözlerine belki bakardim... yüzügü gördügüm an is biterdi zaten.. bakmazdim bir daha.

1|0
    0|0
    • sonuçta karsindaki bir insan. belki seni eşinden daha çok beğenmiş, mutluluk duygusu yaratmıyor mu bu sende?

• yobaz diyene bak cok güldüm asil yobaz bir ülkede yasayan sensin yazik zavalli seni... ee tabi ne yapacaksin o yasak bu yasaken ülkede sizde kafa anca bukadarina calisiyor... aldatmani yanlis olarak görüyorsam ki zaten yanlis bana göre... sende bunu yobazlik olarak görüyorsan gercekten sende bir problem var demektir... son sözlerim bunlar.. git karini kimle aldatmak istiyorsan aldat!

• arkadasim, ama bana yobazca saldirdin farkında misin? ulke bu teyyolarin elinde olduğu için zaten herkes bu goruslere sahip. anladin sanirim. bak herkes adam gibi cevaplar veriyor, sen konuyu bana saldırmakta buldun. ne deseydim sana bu laflarina karsilik? söyler misin? elbette yaptigim iyi birsey değil ben de biliyorum ama istemeden yapıyorum, erkeğim sonuçta. birseyler yasamam gerek. sen de kocana istediğini vermezsen ilerde, o zaman bunlarin aynisini yasarsin. buna emin ol. demek istediğim bu

• Hoş çekici ve beni kesiyor kalp ritmim bir değişir ama olduda o yüzüğü görürsem kısmetsiz olduguma kesin inanırım :D link

0|0
    0|0
    • senin cevabin cok guzel ve içten olmuş. neden dersen yuzugu görünce uzulecegini ima etmişsin. senin gibi insanlar elbette mevcut, ama diğerlerinin de fikirlerine bir gozatmak istiyorum. tsk ederim bu samimi ve eklentili cevabin için :)

• rica ederimm :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...