Erkek arkadaşın argo konuşması hakkında fikirleriniz nedir?

Erkek arkadaşın argo konuşması hakkında fikirleriniz nedir? hiç erkek arkadaşım aşırı küfür ediyor;üstelik de kendinize filan tahammül sınırınız nedir? bu durumu kabullenip,hatta ona daha çok kapılan varmı?

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• Çalışma ekibim hep erkek...Erkeklerle beraber çalışmak zorunda kaldığım için küfür ve argoya alışığım...Çoğu erkeğin duymadığı kadar küfür ve argo kelime biliyorum,duyduğumda yadırgamıyorum...Çoğu zaman beni görmedikleri yerdeysem,erkeklerin kadınlar arkasından konuştuğu lafları bile duymuşumdur...

Sevgilinin küfürlü konuşmasına gelince ''A.q'' ''S.k.t.s.n gitsin'' lafını ben sinirlenince çok kullanırım,o kullandığında da önemsemem...Fazlasını da bilemiyorum şu an :) Ben argo kelimelerimi bu ara törpüledim,edepli biri düzgün konuştuğu sürece de kuralımı bozmayacağım :)

0|0
    0|0
    • Ahaha benim gibi edepsizi en iyi cevap seçmişsin...Asla konuşmam,konuşanla da işim olmaz diyen hanım ablalar var,onları seçeydin ya,beni topa tutacaklar :)

• heee tamam o zaman teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Allaha sükür öyle insanlarla karsilsmadim hic ama bizim komsu kizin sözlüsü vardi. igrenc bi durum argo konusur ve kizinca öyle bi küfür ederdiki. hic hos bisey degil.sevdigine en güzel sekilde hitap edip en güzel sekilde davranmaya calismalisin. ben küfür seviyorum diyen kizinda aklindan süphe ederim acikcasi. ha ama cinsel iliski esnasinda bazilari sever küfür degil argo konusmayi.o ayri mesele ama yatak odasi duvarlari arasinda kalan bisey o.baska yolda disarida baska insanlarin yaninda falan Allah korusun

0|0
    0|0
  • Başkasına ediyorsa benim yanımda söylememesi için uyarırım.. Eğer banaysa ilk hareketinde hayatımdan banlarım kendisini ((:

0|0
    0|0
  • İğrenç bir durum bence. 11 yıldır arkadaşım olur sevgilim, bir kere ağzından kaçırdı öyle bir söz ve günlerce özür dilemek zorunda kaldı. Hiç yakıştıramıyorum ben, ne erkeğe ne bir bayana. Eğer sürekliliği olsaydı, uyarırdım, hatta ayrılığa bile gidebilirdi bu.

0|0
    0|0
  • kelime dağarcıkları dardır. İtici gelir bana.

1|0
    0|0
  • en sevmediğim şeylerdir..argo filan sorun değilde..küfür edenle uzun zaman görşebileceğimi sanmam.

0|0
    0|0
  • Bende çok garip bir durum var, argo konuştukça bi yandan kızıyor diğer yandan mutlu oluyorum. Beni o kadar benimsemiş ki yanımda bu kadar fütursuzca davranabiliyor diyorum. Saçma.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• en ufak küfürde irkilen insanlar bana çok yapmacık, kasıntı ve sıkıcı geliyor

hayatınızı paylaştığınız, sevdiğiniz adamın şaka ile hadi len hıyar s.çam ağzına diyip gülmesi ile soğuyorsanız zaten sizde kompleks vardır bence

cevap yazmayıp küfür etcem :) :)

0|0
    0|0
    • hele bi de küfüre seviyesiz diyenlere iyice ifrit oluyorum ya, duyanda sancak sabah akşam bilimsel çalışmlar yapıp ingiliz kraliyet ailesinden geliyorlar.. evlilik programı izleyip, şunun saçı böyle olmuş, şunun çıktığı çocugu gördünmü, şu marka kot şu para dan başka bişi bilmeyen biziz sanki

Yükleniyor...