Bu akşamki şampiyonlar ligi Galatasaray real madrid maçı için yorumlarınız nelerdir?

maç sonucu ne olursa olsun kendim adıma her zaman gurur duyacağım bir takımım var eminim bu akşam fenerbahçe beşiktaşta realle maç yapsa tüm taraftar grupları benim gibi ortak düşünür :)))

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Bu sana hiç yakışmadı ama yaa. :( ben sorcaktım soruyu şimdi. :(

Herneyse bugün real madrid'i paramparça edeceğimize inanıyorum sahayı dar edeceğimize muslera oynasaydı süper olurdu ama artık olsun yapcak birşey yok.Ben çok inançlıyım bu akşamki maç için.UltraaslanAvrupa'da maçta olcak taraftarlarımızı sevindirceklerini düşünüyorum ve ne kadar büyük bir taraftar grubu olduğumuzu gösterdiler bugünkü maça avrupadaki taraftarlarımız erzak götürüyolar yardım etmek için tebrik etmek lazım onları.

1|0
    0|0
    • bende inanıyorum kazanacağımıza velev ki sonuş ne olursa olsun demek istedim

• Bende çok inanıyorum. Sonuç ne olursa olsun desteklemeye devam edeceğiz ondan şüphe yok ama yeterki yüreklerini ortaya koysunlar.Onlar kadar mücadele etsinler yeter bile.

• Hayırlısı :)

1|0
    0|0
  • Öncelikle bir Fenerbahçeli olarak ülkemizi Avrupada temsil eden bütün takımlarımıza başarılar diliyorum. Gönlüm güzel bir galibiyet almanızdan yana. Ancak malum madrid in oyuncu kalitesi, oyun yapısı , galatasarayın daha bir sitem oluşturamamış olması, oyuncuların tutarsızlığı işi biraz sıkıntıya sokabilir. Ama yinede dediğim gibi inşallah kazanırsınız.

1|0
    0|0
  • icerde 5 dısarda 5 10 a tamamlarlar gonderırler bızı ;)

galatasary su an hıc iyi değil :)

0|0
    1|0
  • galatasaray'dan çok real madrid'e bağlı maçın gidişatı. gruptan çıktıkları için çok kasmazlarsa her şey olabilir ronaldo'nun yokluğu da bir etken bu sezon real madrid'in attığı 54 golün 25'ini atmış. ama yenilsek bile önemli olan arena'daki juventus maçı.

1|0
    0|0
  • Bu maçta sahaya kazanmak için çıkan Fatih Terim kılasiği yerine, yenılgıyı gunler once kabullenmiş bir mancini sistemini izleyeceğiz. Gönüllerin teknik drektorunu getirdik diyen yönetim ; tarihi bir mağlubiyet ; alırsa vay hallerine. MAdrit maçı fatih terimin sonu olmuştu. Bakalım yönetimin sonu olacak mı.

0|0
    0|0
  • Ben Galatasaraylıyım bildiğim kadarıyla muslera oynamıyor yanlışım varsa düzeltin o genç çocuk bu maçın psikolojisi kaldırabilir mi

1|0
    0|0
  • izlemiycem ilgilenmiyorum

0|0
    1|0
  • Yorum değilde İnşallah kazanırız ya.

1|0
    0|0
  • top yuvarlak mac doksan dakika beraberlik bile isimize yarar saygilar

0|0
    0|0
  • iyi oynayarak yenilelim...

0|0
    0|0
  • bir realli olarak inşallah 5 atarız diyorum akşam kahvede çaylar tatlılar benden...

0|0
    1|2
  • en az 5 yiyeceğinizi düşünüyorum :)

0|0
    1|0
  • onu bunu bilmem bugün günlerden GALATASARAY!

0|0
    0|0
  • hava kış aşk güzel

0|0
    0|0
  • sonucu belli olan karşılaşmalara yorum yapmıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...