Bana bu sözü açar mısınız ?

Kimsesizliğin kollarına atilirken ben , başka düşlere başka kollara uyandin sen !

0|0
4|13

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Ne var bunda anlamayacak sap gibi ortada bıraktın kendini başka kolara attın demek :D

0|0
    0|0
  • Ben yalnızlığı seçerken sen başkalarıyla gününü gün ettin diyor

0|0
    0|0
  • aslında hatayı hep surada yapıyoruz bır sıırın bır yazıtın veya bır sarkının ıze gore en guzel en anlamlı sözunu kesıp u sözu acarmısınız derız bırde komple okuyup oradan kendımıze gore anlamlar cıkarmayı denesek daha guzel olmazmı bır cok soz bulabılırız bu sekılde benım dusucnem tabıı bırcok anlamda yukleyebılırız bu guzel söze asl olan butundur parçaları değil

0|0
    0|0
  • Yani ben seni sahiplenip senle birlikte olmaya adım atarken sen ise başka dünyaların başka adamların kollarındaydın ve onları düşlüyordun demek.

1|0
    0|0
  • Çok karmaşık bir şey, ama kısaca "ben platoniktim, sense ortamdan ortama akıyordun" gibi bir anlam taşıyor.

0|0
    0|0
  • Ahmet selçuk ilkanla mı çıkıosun asdadsafaf

0|0
    0|0
  • ben abazalıktan kırılırken,sen milletle itmeli çekmeli üflemeli seviştin.Benim anladığım bu

0|0
    0|0
  • sana sevdanın yolları bana kurşunlar tarzında bir cümle bu

0|1
    0|0
  • ayrılmışınız o yanlız kalmış sen elin olmuşsun. gelin olmuş gidiyosun bana veda ediyosun :)

0|0
    0|0
  • daha ne açıklanacak. herşey ortada zaten :)

0|0
    0|0
  • ben hala seni yaşarken sen başkasının olmussun diyo

0|0
    0|0
  • bu söz üzerine söyleyebileceğim tek şey galatasaray'ın lebron james ve magic johnson gibi oyunculara daha fazla şans vermesi gerektiği.

0|0
    0|0
  • sana sevdanin kolları bana kursunlar dıyo işte ben senı yasarken sen hıc benı yasamadın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben akıllı akllı otrrken sen şerefsizlk yaptn bok kafalı demek olabilir .s

0|0
    0|0
  • Seninle olan ilişki bitti bn kimsesiz kaldım ama sen gayet hayatına devam ettim .

0|0
    0|0
  • kimse- siz-lik. burada bir pislik var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...