Sorunuza biri alakasız cevap ve hakaret ederse n'aparsınız (:

doktor kendi haline bırak dediği icin ben de öyle yapmaya calışıyorum siz peki siz naparsınız dayanamayıp dalarmısınız (:

Güncellemeler:

0|0
25|21

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 24

• Ne yaparsınız değil, yaptım zaten. O ağıza alınmayacak küfürler etti, hem sorduğum sorulara atladı girdi sonra orada burada beni nerede bulduysa, etmediği küfür kalmadı.Bende hiç takmadım fakat sözümü esirgemedim.Küfür etmeden sözümü söyledim.Sonrada her küfüründe şikayet ettim. Engellemeye kalktığımda üyelikten çıkartmışlardı.

0|1
    0|0
  • Kurallara aykırı bir şey söylemişse anında kaldırırım öyle kimsenin kimseye hakaret etmesine izin verecek değilim.

1|1
    1|0
  • lafımı esirgemem gediğine oturturum :D

1|2
    0|0
  • sorumdan şutluyorum :D

0|1
    0|0
  • Ne diye dalayım.. Engellerim ve adminlere direk bildiririm...

0|1
    0|0
  • zor bir yanıt. 2.doktora git o da aynısı dese o zaman bırak. Ama bırakmak bu sorunu çözmek değil ertelenmek olur sadece. Bir zamana kadar. Tümör mı var acb?

Hastalığa göre durum değişir. Dışa vuruyorsa değişim görüyorsan - bu seni yok edebilir.

Ama uyuyan hastalıklar olur - o zaman bir süre düşünme.

0|1
    0|0
  • Şikayet ederim... Gerçi bir dönüşünü, olumlu yanını göremedim... Ha bir de ben suçlu oluyorum sonunda... Küfür etmem, hakaret etmem, lauballi olmam ama suçlu yine benim...

Tartışma nerede var orada ben varım gibi bir algı başladı insanlarda...

0|1
    0|0
  • ben direk şikayet ediyorum ya. Hiç uğraşamam. Bazen dayanamayıp laf söylüyorum en olmadı engelliyorum.

0|1
    0|0
  • Cogu zaman susarm doktorunun dedigi gibi kendi haline brakrm(: o demek degil ki ona soyleyecek laf yok bn susarak cvabini veririm.. Kalitesi cin mali innsanlarn seviyesne inmem de ondan susarm.

0|1
    0|0
  • eksiyi basarim şikayet ederiiimm :D

0|1
    0|0
  • hiiiç uğraşamamm onu da öyle kabullencez ne etcez meczuptur deyip geçicez :)

0|1
    0|0
  • kufredenler zaten hakkima giriyo:D, ne ala diger tarafta hakkimi isticem. olan onlara oluyo yani banane:D

0|1
    0|0
  • kafalarında bir problem var cocukluguna inmek gerek -_-

1|2
    0|0
  • Yiyosa gel yüzüme söyle derim ama yemez ağzıyla g*tu yer değiştirir haberi olmaz :D

0|1
    0|0
  • Ozguveni eksik dikkat cekmeye calisan bir ruh hastasi diye dusunurum gulucuk koyarim sevinsin garip bylerini sevmek lazim ki topluma kazandiralim

0|1
    0|0
  • guler gecerım:D

0|1
    0|0
  • Hakaret hep var ya:P

Bide gizliden gizliden...

Çekip gidesimiz var bu siteden yeminle <3

0|1
    0|0
  • bazılarını umursamıyrm bazen sinirleniyrm

0|1
    0|0
  • bırak takılsınlar şekerim.

0|1
    0|0
  • ben de karşılığında hakaret etmem eğer edersem aynı onun gibi olurum diy mi o yüzden Allaha havale ederim

1|0
    0|0
  • Yanıtlar silinemiyorda herhalde spam olarak işaretlerim genelde.:) bir keresinde dadanmıştı biri soruma.. Cevap yazan herkese de bir kalıp uydurmuştu.. El birliği ile herkes spam atmıştı sanırım ki iki dakikada kaybolmuştu yorumları:))

1|0
    0|0
  • Muhatap olmam isteyen istediğini yazsın.

0|1
    0|0
  • görmezden gelirim veya eksi basarım.

sanki yoldan geçerken bir çalı görmüşüm de yanından geçip gitmişim gibi düşünürüm. okur geçerim yani.

0|0
    0|0
  • Kafayı gömesim gelir :*

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• bak beyim, sana iki çift lafım var. koskoca adamsın. paran var, pulun var, herseyin var. binlerce kişi calışıyor emrinde. yakışır mı sana ekmekle oynamak? yakışır mı bunca günahsızı, çoluğu çocuğu, karda kışta sokağa atmak, aç bırakmak? ama nasıl yakışmasın! sen değil misin öz kızına bile acımayan, bir damlacık saadeti çok gören. anlamıyor musun beyim, bu çocuklar birbirini seviyor. ama ben boşuna konuşuyorum. sevgiyi tanımayan adama, sevgiyi öğretmeye çalışıyorum. hıh, sen, büyük patron, milyarder, fabrikalar sahibi saim bey! sen mi büyüksün? hayır, ben büyüğüm! ben, yaşar usta! sen benim yanımda bir hiçsin, anlıyor musun, bir hiç! gözümde pul kadar bile değerin yok. ama şunu iyi bil, ne oğluma ne de gelinime hiçbir şey yapamayacaksın. yıkamayacaksın, dağıtamayacaksın, mağlup edemeyeceksin bizi. çünkü biz birbirimizr parayla pulla değil, sevgiyle bağlıyız. bizler birbirimizi seviyoruz. biz bir aileyiz. biz güzel bir aileyiz. bunu yıkmaya senin gücün yeter mi sanıyorsun? dokunma artık aileme! dokunma çocuklarıma! dokunma oğluma! dokunma gelinime! eğer onların kılına zarar gelirse, ben, ömründe bir karıncayı bile incitmemiş olan ben, yaşar usta, hiç düşünmeden çeker vururum seni! anlıyor musun, vururum ve dönüp arkama bakmam bile!

0|1
    0|0
  • Delidir ne yapsa yeridir diyorum takılsın kendi kafasına göre :)

0|1
    0|0
  • Bahsi geçen bireyi şikayet ederim.Engellerim ve sorusunu görürsem okuma zahmetinde bulunmam!

0|1
    0|0
  • yapmışlığı ile kalır o kadar

0|1
    0|0
  • Hakaret gibi çirkin durumlarda şikayet et linkini kullanırım bunu da anlayacak gibi biriyse yorumla söylerim :) maksat anlatmak, engel ve şikayeti çözüm görmem.

0|1
    0|0
  • delidir ne yapsa yeridir. eylensin gariban.

0|1
    0|0
  • Öyle cevap verenlerin sayısı çok. Komik olmaya mı çalışıyorlar yoksa amaçları başka mı çözemedim.

0|1
    0|0
  • aldırma klavyeyle kavga olmaz

daş yok mu daşşş

0|1
    0|0
  • dün bir sorumda yazmıştım: "alma camla taharet yırttırırsın, etme cahille muhabbet fıttırırsın "

engeli bas gitsin,ötesine kafa yorma.

0|1
    0|0
  • ben hadlerini bildiriyorum hiç lafımı çekmem burda çok gereksiz tipler var...

0|1
    0|0
  • Kaldırırım .

1|0
    0|1
  • kufur edeerim

0|1
    0|0
  • soruyu soruyosan bunlara hazırlıklı olacaksın derim

0|1
    0|0
  • Saten sorularımın alayı alakasız alakasız cevap gelse ne olur ki :D

0|1
    0|0
  • Sevıyesıne ınmezsen daha cok sınır olur.

0|1
    0|0
  • onlar hayattada başarısız insanlar heryerdeler

0|1
    0|0
  • Adam hesabına koyup soruyosan , aldığın cevabı kabulleneceksin.Yoksa git işin ehline sor

0|0
    0|0
  • Beni benimle bırak :(

1|0
    0|0
  • he amk he der geçerim kendi kendine debelenip dursun

0|0
    0|0
  • Cahille cahil olmam

0|1
    0|0
  • g.tu yıyosa derim kardeşim