3-4 senelik sevgilinize o kadar seneden sonra beni sık arama der misiniz? Sizce kırıcı mı bu?

Kızlara soruyorum

bir kaç senelik sevgilim var ve bana bişeyleri söylerken hiç kaybetme korkusu yok.ayrılmak istediğimde önce git diyo eğer ciddi olduğumu anlarsa göndermiyor.o yoğun çalışıyor bende öyle ancak vakit ayırıyorum bn yinede ona.o ayıramıyor bitek eve giderken birde evdeyken görüşebiliyoruz bende 2-3 kere arıyorum eve giderken ya da canm sıkıldığında.eskiden saatlerce konuşurken artık 2-3 dk en fazla 20 dk konuşuyoruz zaten özlüyorum doğal olarak.geçenlerde bna beni çok sık arıyorsun.yanlızsın benden başka kimseyle uğraşacak bir şeyin yok kendine hobi bul dk başı arıyorsun dedi.halbuki o kadar değildi yani 2-3 kez söyledi bna bunu.ve çok kırdı nedense.

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence ayrılma ama birsüre hiç arama, o aradığında konuşmaları kısa tut ama trip atıyormuş gibi de olmasın. Daha sonra o ilgisizliğinden şikayet etse bile böyle yapmaya devam et birsüre. Kız bunalmış benim anladığım kadarıyla.

0|0
    0|0
    • ben aramayıncada trip atıyor beni niye aramıyorsun sen diye :S bunaltıcak bişey yapmadım ki arkdaşlarıyla istediği gibi görüşüyor yeterince serbest.elimden geldiği kadar isteklerini yerine getirmeye çalışıyorum nerde hata yaptım anlamıyorum :S

• Öyle kendi kendine bunalmış olabilir gayet, ilişkinin %100 sorunsuz gitmesinden dahi bunalmış kavga çıkarmak için sebep arıyor olabilir. Çok takılma bence, bozulduğunu, kızdığını direk söyle yüzüne, aramayınca trip atıyorsa sen istemiştin, özlersen sen ararsın bundan sonra de, biticekse hertürlü biter ilişkiler ama hayat boyu bu tavrı benimsemen, kendi duygularını, beklentilerini üstte tutup, bunları başkalarına direk söylemen sana çok fayda sağlar.

• sanırım ben onu yapmadım.beklentilerim çok sınırlı oldu.teşekkür ederim :)

• Kiz senden ayrilmak uzere soyleyeyim o ayrilmadan sen ayril.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...