Fenerbahçeli Caner Erkin eşi tarafından şarkıcı Berkay tarafından aldatıldı nedir görüşleriniz?

. İstanbul akmerkezde bebek odasından birlikte çıkarken görüntülenmişler..not:caner erkinin eşi asena erkin şarkıcı berkauin stil danışmanlığını yapıyor..

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Ne diyelim haklarinda hayirlisi olsun.Her gün bir sürü insan aldatiliyor.Caner aldatilmis çok mu.

0|0
    0|0
    • Sen yoksa asena erkinmisin

• Hadi evladim sen delikanli erkek olda sorunu aciktan soracak kadar cesur ol!... :)) Hadi yavrum, git DNA testi yaptirda kafandaki sorular cözülsün, bu öfken dinsin... :* :* Bye byeeeeee :* :*

• Ne kadar cahilsin. Ben senin seviyene inmeyecegim..cunku kaliteliyim hangi varos mahallesinde oruruyorsun merak ettim.benim dna belli ama senin annen babani aldatmistir..cunku bukadar rahat olamazsin.nede olsa sende o ananin kizisin .

Kızlar Ne Diyor 3

• magazin kategorisi yok burda^^

0|0
    0|0
  • Zor bulunan yerli sol bekleri aldatmayın

0|0
    0|0
  • olur öyle şeyler.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• inşlh canerin performansını etkiler bu olay :D

0|0
    0|0
  • ah çok üzüldüm. ulan banane anasını satayım ya.

1|0
    0|0
  • berkan dedğin kişinin çok da umrunda sanki... "çak geç" mantıgıyla çakmış geçmiş karşıya... caner e gelince sahada it gibi millete saldırır futbolculukla alakası yoktur evde karısına sahip çıkamaz adamım diye de ortalıkta gezer olayın özü bu kadar...

0|0
    2|2
Yükleniyor...