Etrafınızdaki insanların düşüncelerinden etkilenirmisiniz?Şöyle ki ;

yaptığınız bir davranış onaylanmıyor diyelim. veya sahip olduğunuz bir özelliği hor görüyorlar. siz ne düşünürsünüz? Bu insanları umursarmısınız yoksa bunları görmezden gelip dosdoğru kendi yolunuza devam edermisiniz?

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• Birileri benden farklı diye onlara uymak durumunda değilim.

Benim doğrularım ve benim yanlışlarım var.

0|2
    0|0
    • peki insanların söylediklerini dinlemesende,senin gibi düşünmüyorlar ve seni onaylamıyorlar diye az da olsa moralin bozulmaz mı

• anladım.teşekkürler.

• Rica ederim.

Kızlar Ne Diyor 10

• Umurumda değil kendi yoluma devam.

Neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilmeyecek kadar geri zekalı zaten değilim.

0|1
    0|0
  • bi düşünce fikrim olsun diye dşüncelerini alırım insanların sonra kendi fikirim nasıl bakarım olmassa olmaz zorla güzellik olmaz

0|0
    0|0
  • Herkesi dinler, bildigimi yaparım.

1|1
    0|0
  • beni hor görmeye çalışan insanların elbette görüşlerini umursamam

sadece benim iyiliğimi düşünen insanların düşünceleri önemlidir gerisi hikaye

0|0
    0|0
  • Kimsenin düşüncesini umursamadan dosoğru ilerlemek cahilce bir hareket. Herkesi dinleyip kendim karar veririm tabiki

0|0
    0|0
  • aklı başında olduğunu düşündüklerimden gelen eleştirileri değerlendiriyorum. diğerlerini sadece duyup geçiyorum.

0|0
    0|0
  • belli başlı kişilerein düşüncelerinden etkilenirim.

babam, annem gibi..

0|0
    0|0
  • herkesi umursar, her gün kendimi değiştiririm.

0|0
    0|0
  • Başına buyruk olduğumu biliyorum ama o derece ters bir davranışım olmadı

0|0
    0|0
  • bu davranışın bana doğrudan veya dolaylı olarak zarar verdiğini ya da bana olumsuz etkilerinin olduğunu düşünüyorsam düzeltmeye çalışırım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kendi yoluma devam ederim ve cevresinde insanlarin dsucelerinden etkilenen özennler kendi saflıgnı kirletiyolar bnce

0|0
    0|0
  • herkesin görüşünü sorarım ama sonuçta kendi bildiğimi okurum..

0|0
    0|0
    • kendi bildiğini okusanda,insanların seni onaylamaması moralini bozarmı peki

• hayatımı insanlar beni onaylasın diye kurmam..beni onaylayanı severim onaylamayana saygı duyarım..onaylamıyorlar diye de canımı sıkmam..

• Bildiğim yolda devam ederim. Herkesin düşüncesi kendisine.

0|0
    0|0
  • bu senin alt yapına bağlı bir durum

0|0
    0|0
Yükleniyor...