Yaşı 20 yi geçmiş birinin

omuzları fitnessla daha ne kadar gelişir arkadaşlar. Var mı tecrübeli

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• omuzların fitnessla daha ne kadar gelişeceğini kimse bulamaz. bu senin genetiğine, antremanlarına, beslenmene ve dinlenmene bağlıdır ama fitness yaparak omuzlarını geliştirebilirsin. omuz antremanlarında kendini bayağı zorla bu arada trapez kaslarınıda zorla. omuzu geniş gösteren her zaman trapezlerdir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 7

• Kemik Gelişmez Omuzun Darsa Çalışmayla 4 cm Falan Genişletme Şansın Var Sağlam Çalışırsan.

0|0
    0|0
  • Omuzları genişleteceğini sanmıyorum genişletsen bile çok genişlemez sadece irileştirirsin vücut tipin ektomorfsa ki eğer omuzların çok darsa öyle gibi görünüyor ozaman işin zor :)

0|0
    0|0
  • toplam 19 cm'e kadar gelişir genelde. Belini biraz inceltirsen de daha geniş gözükür. Saçlarının yanlarını da kısa tut.

0|0
    0|0
  • gelişir dostum ben 6 ay gıttım spora kanatla omuza bayag yuklenıyodum ve yaptımda hemde 65kg da

0|0
    0|0
  • Ben dalıs yapıyorum omuzlarım genıs ama tabı tufek lastıgı cekmekten genısletebılırsın.

0|0
    0|0
  • omuzlar genişlemez artık ama kas yaparsan üçgen formunu kazanırsan belirginleşir bel küçülür .

0|0
    0|0
  • kemik yapısı genişlemez kas olarak genişler anca. omuz kası da en zor yapılan kastır bu arada

0|0
    0|0
Yükleniyor...