Bi kadının yalnızlığa alışması ne anlama gelir?

yalnızlığa alışmış daha da kötüsü yalnızlığını sevmiş bir kadının içini ne ya da kim ısıtabilir?uzun zamandır bana kadın olduğumu hatırlatıcak bişey hissetmiyorum.mutsuz değilim ama eksiğim işte tatsızım umarım anlamışsınızdır...

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yalnızlık veya yalnız kalma bir insanın boşluk duygusuyla karışık kendini dünyadan kopmuş hissetme duygusudur. Yalnızlık arkadaş eksikliğinden veya başkalarıyla birlikte olma arzusundan daha da öteye giden bir duygudur. Yalnızlık çeken insan kendisini toplumdan kopmuş hisseder. Başka insanlarla anlamlı bir iletişime girmekte zorluk çeker. Yalnızlık çeken insan içinde bir boşluk veya kopukluk hisleriyle doludur.

0|0
    0|0
    • sosyal anlamda yalnız değilim hatta çevrem çok kalabalık ama duygusal boşluk çok yıpratıcı..

• dış görünümüm gerçekten çok abartılı ve her ortamda fazlasıyla dikkat çekiyorum.ama beni beğenen kimseyede yüz vermiyorum.siz söyleyince farkettim peki ne yapabilirim bu kesinlikle psikolojik bir sorun farkındayım:(

• genel olarak görünümünüz canlıdır ve zaman zaman sıradan duyguları biraz daha abartılı ve renkli olarak gösterirsiniz: örneğin sıcaklık şehvete, kızgınlık öfkeye, üzüntü kedere ve hayal kırıklığı trajediye dönüşür. çoğunlukla flört eden bir tarza sahipsinizdir.

Erkekler Ne Diyor 9

• bir erkek sevgili aşk

0|0
    0|0
  • Sevgilisi olmayan ve her geçen gün umutlarını kaybeden ve işlerin zorlaştığının farkında olan insandır.

0|0
    0|0
  • aynı durum bende de var hemde çok uzun bir zamandır yalnızım,başkası sana ne verebilir bilmiyorum ama çocukları falan sev,bir köpeğin karnını doyur ve buna benzer şeyler yapınca yaşadığını anlıyosun...

1|0
    0|0
  • sana senden başkası yardım edemez

0|0
    0|0
  • ekliyim olmazmı

0|0
    0|0
  • anlamadık bacıcım

0|0
    0|0
  • biraz ilgi birazda aşk belki duygularını değiştirebilir ;)

0|0
    0|0
  • yalnızlıktan korkmayan kadından zarar gelmez. insan yalnızken sadece kendisine tahammül etmek zorunda kalır. yalnızlıktan korkmak; insanın kendisinden korkması, kendisini sevmemesi demektir. kendini sevmeyen biri, başkasını hiç sevemez.

0|0
    0|0
  • "Uzun zamandır bana kadın olduğumu hissettirecek şeyler yaşamıyorum" demek, uzun zamandır size bir erkek tarafından adam akıllı bakılmadığı anlamına gelir, o anlam çıkarılır.

Madem milyarlarca budalanın taptığı beden güzelliği sizde yok, o zaman karakterinizle var olun.

Bedeninle var olamıyorsan, kişiliğinle ortaya koyacaksın kendini.

İkisi de yoksa, yalnızsındır..

Ayrıca eksik olduğunu hissediyorsun, ama o eksikliğin ne olduğunu bilmiyorsun. Bilmiyorsun derken temelini göremiyorsun.

0|0
    0|0
    • 21 yaşındayım ve modellik yapıyorum emin ol bahsettiğim şey ilgisizlikten değil .etrafımda dolaşan bir sürü erkek var. benim sorunum duygusal eksiklik...

• Duygusal isteklikten yakınan birinin yalnızlığı seçip duygusal kazancı kendinden itmesi de bir hayli çelişkili.

Bir sorunun var ama, tam olarak ne görülmüyor.

Bir zıtlık veya bir isteksizlik. İstekli olup isteksizlikle idare eden bir yalın var gibi. İlginç..

• Yanlış yazmışım. *Duygusal "eksiklikten" yakınan birinin ... ...

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu soruyu ben sormuş olabilirdim...

Bir kadın yalnızlığa alışmışsa rahatını bozmak istemez ilişkiler çok yıpratır yaralar çünkü.Yalnız bir kadın yorulmuştur ve bu da aşka olan hevesini kırar.Yeniden başlasa da yeniden yalnız kalacağını bilir ve başlamak istemez.Mutsuz değildir ama eksiktir işte.

0|0
    0|0
  • Zamana bırakacaksın,başka yolu yok.

Ben de alışmış durumdayım ama eksikliğini hissetmiyorum pek..

0|0
    0|0
Yükleniyor...