Bu kadını çözemiyorum. Derdi nedir?

Arkadaşlar merhaba. Eski bir arkadaşım var. 1 senedir tekrar görüşmeye başladık. Kendisiyle arkadaşlıktan başka duygusal bir bağım yok. Ama ne zaman görüşsek, seni çok seviyorum, çok özledim gibi şeyler söyleyip duruyor. Bazen cinsel imalarda bulunuyor falan. Fakat kızın hareketleri çok ilginç. Telefonda veya yüzyüze konuşurken sanki sürekli olta atıyormuş gibime geliyor. Ama şöyle bir durum var ki, benim de çözemediğim; en ufak iltifatımda veya hareketimde kendini geri çekiyor. Mesela geçen gün konuşuyoruz; ya seni çok özledim, bana gelsene, ne yemek yapayım, ne istiyosun, gece bende kalırsın gibi şeyler söyledi. Tamam dedim, yarın sendeyim. Ben bunu söyledikten sonra da "ya yarın dersim var, başka zaman olsun" demeye başladı. Bu sadece bir örnek, çoğu zaman bunu yapıyor. İlgi göstermediğim zaman kuduruyor, en ufak ilgide(bana göre ilgi bile denemez) gösterdiğim zaman kendini geri çekiyor. Bunu yapmasının sebebi nedir? bir kadın bunu neden yapar?

0|0
30

En İyi Kız Görüşü

• Seni kendine çekmeye çalışıyor, muhtemelen hoşlanıyor. Sonra kaçan kovalanır hesabı pişman olup kaçıyor..Koşman gerek o zaman biraz. :)

0|1
    0|0
    • bir şeyler hissetsem zaten koşarım da öyle bir isteğim yok. böyle yaptığı zaman kendimi kötü hissediyorum sadece.

• taktiklere kalırsan canın yanar, hislerin yoksa umursama. Bu kez daha da abartacak ama. İstemiyorsan Direk söyle bence.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• canı sıkılmış duygularını yoklayacak adam arıyor kendi aklınca çapsız

0|1
    0|0
  • sorunları olabilir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...