Bir erkeğin kafasını karıştırmak için ne yaparsınız?

Bir erkeğin kafasını karıştırmak için ne yaparsınız?

Kimlere uyguladınız?

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• Günün birinde bir oğlan veröffentlicht bir kız varmış, oğlan kızı çok çok sevmiş ama arkadaşına kaptırmış; çünki sevgisini içinde yaşamış. Bu çoçuk sonra şizofren olmuş. şizofren adlı binbir çesit mektuplar yazmış, ondan uzakta olan platonik sevgilisine. çoçuğun gözünde bunlar sevgiliymiş çünki kızı cepte görüyormuş. Kıza yazabildiğince mektublar, şiirler, şarkılar yazıp bestelemiş ayrıca kızın her yeni adresini hacklemiş. O hep bir yabancı gibi kızla yazışmayı tercih ederken kızda hep onun olmasını umut etmiş. Tren istasyonunda kızla karşılaşınca; boynu bükükler gibi ağlamış; kız ise umursamamış. Fakat kızı rahat bırakmadığı için kızda sonunda onun " hasta" olduğunu anlamış. Radyolar bile kız için cabalamış, diziler yayınlanmış ve bu çoçuk sonunda assosyalliğin dibine vurmuş, evden çıkamaz bir işe yaramıyan olmuş. Kızın hayatını mahfettiği yetmedi gibi kendihayatınıda hem mahfetmiş hemde kendini rezil etmiş. Kız ona dualar dahi etmiş , iyi olsada beni rahatsız etmese diye ama nafile 36 yaşına gelmiş ve hala o kızın dışında başka kız sevemez olmuş. Kız evlenmiş oda tımarhaneye girmiş ve herşeye rağmen kimseye inanmak istememiş. Saplantılı aşkını ölümle penceleştiği halde kabul edememiş. Gözü yaşlı Annesi ise oğlunu acılar içinde kıvranırken kızdan yanlızca helalik istiyebilmiş.

Gerçek hikaye

Kız şuan mutlu, mesut yaşarken yanlızca geçen zamanına üzülürken ama sevgilisi ile mutluyken; oğlan hala saplantılı aşkın körüğünde

Umarım size ders olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• niye kafasını karıştırmak isteyeyim ki? zaten insanlar bir birini zor anlıyor, bir de ben mi uğraşayım anlamasın diye?

0|0
    0|0
  • Ironi yapayım derken kendimi aptal konumuna düşürürürürürür. Babayı düşürürüm.

Yapısına göre değişir. Ben işimi bilirim.

0|0
    0|0
  • Kafasının karışması benim ne işime yarayacak acaba =/

0|0
    0|0
    • işte kadın zekası.duruma göre farklı kafa karışıklıkları

• ne gerek var? oyun oynamayi sevmiyorum!

0|0
    0|0
  • eski sevgilimden alıntı yaptım az evvel işe yaradı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...