İnsanların nickinize bakış açısı önemli mi?

Mesela; depresif diye nickiniz var diyelim. Ve biriyle arkadaş oluyorsunuz bu KS'den. O arkadaşınız olan kişi size depresife nasıl davranılırsa öyle davranır diye düşünüp üzülür müsünüz? Bir de; karşınızdaki insana bu sitedeki nickine göre mi davranırsınız, yoksa konuşmalarına göre mi? Lütfen bu iki sorumu da cevaplayın..

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Nickim beni ilgilendirir. Bu aynı bir dövmeye sahip olmak gibi. Örneğin kolumda birşey yazıyor. Ve bir tribal var. İnsanların gelip " bunun anlamı ne " diye sorması saçmadır. Anlamı bana aittir. İnsanların ayan beyan görüp anlamasını isteseydim öyle yapardım o dövmeyi. Nickte öyle birşey.

Ve hayır insanları nicklerine bakıp karar kılmam. Nick bir ironide olabilir...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• sonucta nickler insanlari azda olsa kisiliklerini yansitir ama nicki depresif diyede öyle yaklasmak biraz sacma olur bana göre konusmalarina göre davranirim ben kendi adima

0|0
    0|0
  • seçimlerimiz kişiliğimizin yansımasıdır bir nick kişiliği - karakteri ne kadar yansıtır bilemem ama az biraz etkisi olacaktır

0|0
    0|0
  • haaa anladımm..benimki hayvan olduğu için hayvan gibi davranıyo bana bu millet :)

0|0
    0|0
  • yok valla sıyası ve ıdeolojık bı nıck kullanmadıgı surece on yargılı bakmam.. ıyı ya da kotu bı tepı almadım suana kadar dememkkı on yargılı bakan da pek yok

0|0
    0|0
  • Ula kızım benim hangi rumuza hangi bakış açısı dayanır

Bu da soru mu şimdi

Neyse ki bu arada aynı rumuzda kaldık.

Amman nazar değmesin.

Semiyo demek bir ekol demek.

1|0
    0|0
  • İsmi seçen sonucuna katlanır.Kimseye nickine göre davranmam.Benim için konuşması önemli.Çoğunlukla adam olmayan adam sözcüğü geçen nick alıyor internette.bazı kişiler gerçek hayatta bir başarıya sahip olamayıp internette egolarını tatmin ediyorlar.Doğrusu da nickine göre değil, yazdıklarına bakarak değerlendirmektir.

0|0
    0|0
  • Limon ister misin ?

1|0
    0|0

• sitede kimseyle konuşmam

0|0
    0|0
  • Biz poku yedik desene o zaman:))

0|0
    0|0
  • nickin depresif mi ?

0|0
    0|0
  • nick önemli nick ine göre davranırım banada öyle davranılmasından rahatsız olmam :D gerçi benimkinden bir anlam çıkartabilen var mıki ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Insanlarin sectikleri rumuz bir izlenim olusturur illa ki.

Ama bir insana da rumuzuna bakarak davranilmaz.Konusmalari ve fikirleri önemlidir

bana göre en cok.

0|1
    0|0
  • Ben insanı nickine göre değil yazdıklarına göre değerlendiririm.Zaten ismim haricinde bana yazdıklarımdan dolayı gıcık olanlar var, napalım bu da bizim kaderimiz olsa gerek:)

0|0
    0|0
  • Bana nasıl davranacaklar aaaasdfdf

0|0
    1|1
  • yazdıklaırına önem veriyorum ..bazı aşırıya kaçan nickler var amaç belirten tabi onlar ister istemez insanı olumsuz etkiliyor..

0|0
    0|0
    • Onlar zaten uçmuşlar... Ama benim demek istediğim şu; buraya YaralıGönül diye bir nikle giren oldu diyelim ve sen onunla konuşuyosun... Nickindeki anlamına dikkat edip o kişiye ona göre mi davranırsın, yoksa ''nicki yaralı ama kendisi şen şekrak konuşuyoR'' deyip ona normal mi davranırsın?

• dediğim gibi aşırı uçlardakiler hariç yazdıkları önemlidir..yoksa bir yargıda bulunmam

• Yazdığı cümle ilgilendirir.

0|0
    0|0
  • Hayır değil.

0|0
    0|0
  • Umrumda değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...