Kararsızım amaçsızım, geçmişi kafaya çok takarım, hayallerle yaşarım

korkağım, atakçıyım, umursamazım, vurdumduymazım tembelim, olgun değilim... falan filan ikizler burcuyum ama hep mi böyle olacak bir türlü değişemiyorum mal geldim mal gideceğim anlaşılan... var mı ben gibi olan? çaresi ne olacak bu durumun? :(

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Öncelikle hayallerle yaşama. mutluluğunu asla başka bir kişiye bağlama. üzülürsün o zaman. insanlar bencil çünkü ilk planda hep kendilerini düşünürler. Sonra çok mutsuzum istediğim hiçbişey olmuyo diye ortada dolanırsın. Kendin için yaşıyosun bu dünyada ve kendine iyi sağlam bir gelecek hazırlamalısın. bunun için çalışman ve mutluluğunu kendin yapabilceğin işlere bağlaman daha doğru olur

0|0
    0|0
  • eskı sevgılım ıkızler burcuydu evet cok kararsızdı benı sınır hastası ettı ve defalarca aldattı tam 4 yılımı yedı ve artık nefret eder oldum ıkızlerden hayattakı en buyuk pısmanlıgım onunla cıkıp cıddı dusunmek oldu ama o benı yuz ustu bırakıp baskasına gıttı gerısını sen dusun karakter sıfır dı tabıkı her ıkızler aynı degıl ama ıkızler brcuyum dıyınce onu hatırladım kusura bakma

0|0
    0|0
    • yok ben bir insanı hayatta aldatamam... niç kız arkadaşım da olmadı zaten... dedimya hem korkak hem eziğim nasıl olsun benim sevgilim... bu imkansız bir şey...

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...