Yemek yapmasından anlayan hamarat erkekler hakkında nasıl düşünürsünüz?

bu sorum kızlara geliyor,yemek yapmasından tatlılardan dolma yapmasından ev işlerinden anlayan kişiler sizce evlilik için yada arkadaşlık için nasıllar yani siz nasıl düşünürsünüz?

0|0
19|5

En İyi Erkek Görüşü

• on numara yemek yaparım ama kadın yaptığı sürece(zehirlemiyorsa) sesimi çıkarmam, eline sağlıkta derim.

Haa ortam ve ambiyans gereği şaşırtma,etkileme,hoşnut etme gerektiren ve akabinde atraksiyon gelebilecek mevzularda mest ederim,bayıltırım :D:D:D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Hem iyi hem kötü..

Bu tipler arkadaş olarak süperdir fakat aşk ve evlilik için can sıkıcı da olabilir. Eğer her şeye karışan bir ise kızın yaptıgını begenmez her şeye bir kusur bulur aman aman..

0|1
    0|1
    • bencede oyle begenmeyenler cok kotu oluyorlar,zaten en sınır oldugum seylerden bırısı o kadar emekle hevesle yaptıgım seyın bırı tarafından asagılanması,kendım ıcın soyluyorum mısafırlıge falan gıttıgımde su gıbı yagsız tuzsuz corba bıle ıcsem mutlaka elınıze saglık cok guzel olmus derım bu durum dıger yemekler ıcınde gecerlı kendım yapmasını ıyı bılıyorum dıye baskaları benden kotu yaptıgı zaman onları asagılamak ıstemem bu tabı benım kendı dusuncem baskalarını bılemem

• Ben evet mantarı yaparım .. fakat ormandan asla toplamam bu çok tehlıkeli. Bence sen alerjı testı yaptır. Mantar yeme.. nette her tarif var..

• nettekı tarıflere guvenmıyorum her sıte farklı yazıyo nettekı tarıfler ıyı olsaydı 3 kere zehırlenmezdım

• Yemeği kadın yapar,erkek erkektir yani her ne kadar modern çağdaş bi yapıda olsamda erkeğimi mutfakta çalıştırmam,hatta mutfağa girmesine izin vermem,sadece muhabbet amaçlı gelebilir..En sevdiğim şey sevgilime ya da ilerde evleneceğim kişiye onun sevdiği yemekleri pişirmek,yemek yapıp onunla fenerbahçe yi desteklemek :-)

0|0
    0|0
  • çıkardığı bulaşıklarıda yıkıyacaksa severim yoksa ben yaparım yemegımı :D

0|0
    0|0
  • Yakışıklı ve romantikse iyi de bir işi varsa hemen evlenirim :D

Ama ben yaptığım zaman benim işlerime karışmasın sinir olurum !

0|0
    0|0
    • peki ben bu marifetlerimi dışarıya nasıl yansıtabilirim? kızlara bu marifeterimi gosteremıyorum yanı dısardan bakıldıgınde biraz sıradan insan gibi duruyorum belki ondan evde kaldım

• Tabi kalkıp birine direk ben çok hamaratım yemek, temizlik,dikiş nakış her türlü iş gelir elimden dersen olmaz :)

İlk olarak bunu söyleyebileceğin kişi sevgilin konumunda olmalı ki bunu iyi yönde ve ileriye dönük düşünebilsin.

• Pratik evlenilesi tipler. Her eve lazım onlar.

0|0
    0|0
    • tesekkure ederım,bu arada akrabalarda olsun arkadaslarımda olsun camasır makınası,bulasık makınası,sofben,ne var ne yok hepsını tamır ederım eve kesınlıkle usta cagırmaya gerek kalmıyo bıle

• benim sevgilim ketçapla mayonezi pişiriyodu ilk başlarda..ama şimdi ögrendi pilavı yapamasada damla sakızlı muhallebi bile yapıyo :))

0|0
    0|0
  • Anladığıyla kalsın ben istemem erkeğin iş yapmasını,ben yaparım..Arada bir birlikte hazırlarsak hazırlarız sofrayı sadece bu..

0|0
    0|0
  • ne düşünücez sibel can gibi kilo alırız :D

ama erkeğin yemek yapması iyidir yarın sana bişey olduğunda aç kalmasın muhtac olmasın

0|0
    0|0
  • ohooo öp başına koy nımet say o derece mutfakla ılgısı olan erkek her zaman ıyıdır basının caresıne bakar

0|0
    0|0
    • ama soyle bı durum yokmu kızlar acısından,kavga mavga oldugu zaman bu kendı basının caresıne bakar sana hıc muhtac kalmaz falan_?

• evet sanslı valla senı alacak kısı:)allah gonlune gore versın eger kurs fılan verırsen ılerde buyuk bır aşçı olursan kesınlıkle buraya yazda mıllete ıkı yumurta kırmayı ogret:)

• kurs değilde video cekmeyı dusunmustum bi aralar

• Gayet olumlu :)

0|0
    0|0
  • yapmasini istemem

0|1
    0|0
    • neden?

• arada bi nobet degısımı ıyı olmazmıydı sizce?

• yardim edebilir sadece sofrayi hazirlamakta gerisine karismasini istemem

• Yalniz kaldiklarinda basinin cagresine bakabilirler diye düsünürüm okadar.

0|0
    0|0
  • Çok tatlılar, can onlar can.

0|0
    0|0
  • bilsin ama ben yapayım.

0|0
    0|0
  • evde kalmazlar

0|0
    0|0
    • ben surekli evdeyim evde kaldım resmen

• Hoşuma gider.

0|0
    0|0
  • maydonozları ince ince kıysın yeter.

0|0
    0|0
  • Süper.

0|0
    0|0
    • çok tesekkur ederım malum tek yasadıgım ıcın 3 yıldır,ogrenmedıgımız bısı kalmadı hatta eskı kız arkadasıma bıle ogretırdım oda derdı ya sen ne marıfetlı bısısın senı alan yasadı falan dıye,ben acama dogrumu degılmı dıye suphelendıgım ıcın yazayım demıstım demekkı dedıgı dogruymus

• bilsin ama gerektiğinde destek amaçlı kadın olmalı mutfakta, işten gelinmiştir iş bölümü yapılır kadın hastadır erkek yapar ama kadın yatar erkek sürekli mutfakta ortalık temizler olmaz hoş değil. ama hayat müşterektir paylaşmak güzeldir. hem kadın kendine zaman ayırıp saçını taramaya fırsat bulur erkekte bakımsız eş görmez. maharetli erkek iyidir.

0|0
    0|0
    • tabi canım orası oyle,yemeklerı ben yapacaksam oldu olacak camasır bulasıgıda ben yapayım her seyı ben yapayım o ne ıse yarıcak?

• iyi okumadınız galiba. öncelikle bayan yapmalı ama hastaysa işten gelmiş yorgunsa mutfakta yardım edilmeli yazdım.

Erkekler Ne Diyor 4

• Herbişeyi yaparsan olmaz yemeği yaparsın ama salata ve makarnayıda karşıya yıkacaksın düzeni bozarsan düzen kuramassın peah:)

0|0
    0|0
    • ben evlensem kolayına pek yemek yapmamkı zaten :) yardım olur evde olmadıgı zamanlarda olur

• bende onlardanım..

0|0
    0|0
  • evet, becerikliyimdir bu konularda ama, bunu kadınlar için değil de kendi karnımı doyurmak için yapıyorum.

0|0
    0|0
  • bekarlık insana her şeyi yapmayı öğretiyor. :) berak evinde yaşamak çok güzel :()

0|0
    0|0
    • guzel ama dedıklerı gıbı hıc sultanlık falan yok ben hıc sultanlıgını goremedım...camasır bulasık ev temızlıgı her sey bende...

• olduğu kadar :)

• bekarlık sultanlıktır lafı kendını avutmak ıcın türetilmiş bir yalandır,bir ortam bekarlık sultanlıktır ya diyerek hava atmaktan baska bi yararıda yoktur

Yükleniyor...