Iyi akşamlar neden haketmeyenlerin dunyası bu

buduruma çok üzlüyorum madem allah varda nie olup bitenlere seyirci kalıyor iyiler hep acı cekiyor cile cekiyor sonunda bir mukafat bile yok okadar cevremde iyi insan yok gibi ama bunların hepsının işleri rast gidiyor budurum beni çok uzuyor elden birsey gelmiyor neden böyle peki neden haketmeyenlerın dunyası oldu bu dunya neden hersey onlara layık göruyor allah iyler olsun yasamasın yasamıyorlar zaten bu dunyada surünüyolar bu haksızllık değilmi birde suna çok iç4erliyorum haketmeyipte hava basan kendini birsey sanalara allah verdıkce sımarıyolar insanlıktan nasip alamayanların dunyası olmuş allah nasıl seyredıyor bunu

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatı anlamanın ve onlara ders vermenin en güzel yolu, bu kişilere karşı daima gülümsemeniz ve dünyadaki adalet sisteminin insanlar tarafından yönetiliyor olmasıdır. Yani dinimize göre sorumluluğumuz var, Allah insanlara akıl gibi üstün bir uzuv vermiştir. Kullanıp kullanmamak size kalmış, karşınıza ukala, ne söylediğinden habersiz insanlar çıkabilir ama aklınızı kullanarak bu durumu kendi aleyhinize çevirmelisiniz. Büyük bir imtihandan geçtiğinizi unutmayın, yüreğinizdeki sevgiyi dışa vurun ve kimin ne yaptığı ya da yapmadığına bakmak yerine ben bugün ne yapsam karşımdakini mutlu ederim diye düşünün.

Çünkü bu konular zihninizde yer ettiği sürece sizde ileride onlar gibi olacak ve karşınızdakini üzmek için fırsat kollayacaksınız. Zamanı durduramadığımız gibi, hayatı akışına bırakıp peşinden koşmaya mecburuz.

Saygılarımla..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Haşa Allah'ı sorgulamak kimsenin haddine değil. Allah herşeyin farkındadır. Biz kullarınada iyiyle kötüyü hakedenle haketmeyeni öğrenmek düşer. Hayat bir Sınavdır.

0|0
    0|0
    • haklısında öyle haketmeyenler varki insan görunce üzülüyor kendını sorgulamaya başlıyor benmi kötuyum acaba diyor

• Hakedenlerin mükafatı bu dünyada olmazsa mahşerdedir. Bu dünya gelip geçici unutma. Sitem etme elindekiyle yetinmeyi bil. Yoksa elindekine bile muhtaç kalırsın.

• dogru

Kızlar Ne Diyor 2

• Allah a isyan etmeden önce oturup bu insanlar birbirine isyan etsin. Vermeyen zenginler.

0|0
    0|0
    • işte o zneginler insan bile değil cogu inan nasip almamış insanlıktan

• bunu ınsan kendıne cok soruyo ben ve ıkı arkadasım aynı seyı hep söylüyoruz ama bakıyoruz yıne öyle dedgımız ksııler mutlu.burda cektıgımız kadar ötekı tarafta mükafatı olacakmıs günahlarımız affolacakmıs ama ınsan ıste yınede buradada mutlu olmak ıstıyor

0|0
    0|0
    • aynen bende bu dunyadada gulmek istiyorum sen gibi dusunuyorum evet nerde sevimsız cirkin haketmeyen varsa o guluyor

• neyapacagız peki bu durumdan nasıl kurtulacagız :(aynen bende öyleyım çok üzülüyorum bu halime onlar sefa surreken ben cefa cekitriyor allah öelene kadar böyle galiba gidişat o

• ben 6 yıldr kurtulamadm haladaha bı umut vaat edıcı bısey olmuyo hayatımda hep daha beter kötu seyler oluyo.bazı ınsanlr dogustan sanslı bı arkdsm bı mutsuzluk yasıyodu ıkı haftadr ama bunun dısında hayatnda dıger bı cok konu mükemmel işliyo ve bu mutsuzlugu yasamaya basladı pat hayatyla ilgili güzel bısey oldu yanı en azından bı yandan güzel bısey oldu.demek ıstedgm bazıları hıc cabalamadan gercekten cok ballılar bense bittim ben dıyp kötüsünu yasarken daha beter bısı oluyo mahvoluyorm

Yükleniyor...