Kilobekçiliği için bayan dost arıyorum..

arkadaşlar... herhangi bir konuda sürekli kilomu sorun ediyorum. kendimi bildim bileli kiloluyum ve hiç veremedim. şişko olmaktan bıktımmm... bu kaderim değil.. yoruldum üzülmekten , bu konuyu kafama takmaktan... ve dedim ki KS'de samimi bir bayan arkadaş bulabilirim... çok kiloluyum diye dert etmeyin ben de obez sayılmam ama kiloluyum gerçekten.. birbirimizin kilobekçisi olmaya var mısınız? tek bir kişi arıyorum...

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• benımle olabılırsın bende bı 10 kılo vermek ısdıyorum gecen sene 16 kılo verdım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hiç gerek yok 1 ayda dipcik gibi çıkarsın kontrollu zayıflarsan.

0|0
    0|0
    • nasıl olacak o ?

• okula v dershaneye yürüyerek gidp geliyorum. kız benm üç katım kadr yiyor.. aynı yolu yürüyoruz fakat o kilo verdiği halde ben bir de üstüne kilo almşm :(

• Bünyedende farkeder o. Bende kansızlık var her öğün bir ekmeği yesemde baklavamdan ödün vermem. Kaburgalarımın 3 kemiğide sayılabilir.

• Az yemek ye kalorisi düşük olanlar. hiç yemek yemeyeyim deme daha fazla kilo alırsın. Bol bol hareketli ol. Spor yap. Makyaja ayırdığınız vakti spora ayırsanız memlekette kilolu kadın kalmazdı. Çalışarak bir şeyler yap. Sonucu zaten göreceksin.

0|0
    0|0
    • :) makyaj yapmam ki... ayrıca bütün gün dışarıdaym neredeyse

• 10 saat uyumak mı :) uykuyu sevmem zaten okul ve dershane maratonu buna müsaade etmez.. sabh 6da kalkıyorum hergün.. hafta içi 4 gün dershane var.hafta sonu iki gün de sabahçym.. spora zamn yok

• hmm. umarım zayıflar ve iyi bir üniversite kazanırsın. bir kaç sene sonra da kilo verebilirsin ama bir kaç sene sonra lise sınavı tekrar geri gelmez. önce derslerine çalış kolay gelsin.

• ben olabilirim sorun etmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben verdim sana yardımcı ola bilirim.çok zor değil. Sende vere bilirsin

0|0
    0|0
  • kilolu bri değilim ama kilolarımı çok kafaya takan biriyim benle dost olabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...