Hangi e-alışveriş sitesinden alışveriş yaparsınız?

(giyim üzerine v.b) alışveriş yaparsınız? aldıgınız ürünler hakkında,sitenin hizmeti hakkında yorumlarınızı yazarmısınız?

Güncellemeler:
dikkat ettim, hep bayanlar yorum yapıyor.erkekler alışveriş sitelerini kullanmıyor mu ?

0|0
9|5

En İyi Erkek Görüşü

• Morhipo,dan ürün aldım hala gelmedi,teslim etme tarihlerini tam 10 gün geçirdiler.Özür dileyip kargo ücretini hediye çeki olarak güncellediler utançlarından..

Onun dışında birkaç site var düzgün çalışan..

0|0
    0|0
    • aynen, morhipo banada farklı desen ve ebatta gönderdi. özre binayen hediye çeki, ücretsiz kargo adı altında durumu kotarıyorlar.bence uzak durulması lazım katılıyorum.

• Zaten aldığın tarihten 10/15 gün sonrasına teslim tarihi veriyorlar,tamam diyorsun bir de o tarihten 10 gün daha geçiriyorlar sonrada hediye çeki vs.Son mazeretleri de,eminim her sıkıştıklarında bunu yapıyorlar,taşınıyorlarmış iş yeri değişikliğiyle geç kalmışmış yersen,disiplinli çalışamıyoruz diyemiyorlar..

• 15 güne ben yurttdısındaki magazadan alırım daha iyi

Kızlar Ne Diyor 9

• markafoni-trendyol çok iyi

modonun da kargosu çok hızlı 24 saat içinde eline ulaşıyo ürün

0|0
    0|0
  • ereyon, bitenekadar, zizigo, çok memnun kaldım..

0|0
    0|0
  • netvarium diye birşey keşfettim hem çok ucuz hem de kapıda ödeme seçeneği var süperr

0|0
    0|0
    • kapıda ödemede taksit seçenegi sunuyor mu ? marcamarca dan yapmıştım bende kapıda ödemeyi ürün kalite ama kapıda ödeme tek çekim veya nakit ile idi.

• marhibo

0|0
    0|0
    • ya oranın teslimat süresinde sıkıntı oluyor. çok garip site yada bana mı denk geldi , iki üç kez ürün aldım. fakat hep defolu ürün ve uzun teslimat süresi taahhüt edilen süreyi hep geçtiler.

• ebay :)

0|0
    0|0
  • trendyol ve gitti gidiyor.

0|0
    0|0
  • Trenyol,markafoni,limango

0|0
    0|0
  • giyim değilde hediyelik ürünleri ovut.com sitesinden alıyorum hep

0|0
    0|0
  • Markafoni, kaliteli, ucuz, hızlı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hepsiburada.com

daybuyday.com

0|0
    0|0
  • yurtdısından alısverıs yapan varmı?

0|0
    0|0
  • ebay tek gecerim. ne alacaksanız amerikadan alın yarı yarıya. 2 rayban aldım 150tlye türkiyede 500 tl

0|0
    0|0
    • kargo usps ile mi geldi?

• aynen dostum yerel postayla geldi. sakın özelden getirtme olurda gümrükte takılırsa ugrasırsın

• giyim markafoni ve morhipo. elektronik gitti gidiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...