İsteksizlik neden var ?

Eskiden sigara almak için bira almak için dışarı çıkardım. Artık onuda bıraktım. Evde zula yaptım dışarı çıkmak istemiyorum. Üniversiteye gitmiyorum. 1 haftadır evden çıkmıyorum. Duş almak istemiyorum. Sadece acıktığımda kalkıyorum yemek yapmak için .Sorumsuzum çok ne yapmam lazım ? Psikiyatriye gittim şizofren tanısı koydu ilaçlarımı kaybettim :S ne yapmam lazım şimdi ? İlaçlarımı evin içinde kaybedecek kadar kafayı üşüttüm :(

Güncellemeler:
yemin ediyorum. dalga geçmiyorum kınamayın başınıza gelir. secita 10 mg kullandığım ilaçlardan biri yanımda bu

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• dalga geçiyorsun ve hiç konik değil..

0|1
    1|0
    • 1 haftalık tanı ile şizofren tanısı konmaz. yanlış adama çarptın,psikoloji okuyorum

• tabiki sosyal fobi depresif bozukluklar ve anksiyete için veriliyor. yalanın buradan belli daha fazla batma istersen :D

• sen hiç 1 ay yıkanmadan durdun mu ? Evden 2 hafta dışarı çıkmadan durdun mu ? Evde 5 saat hareketsiz durduğun oldu mu ? Devamlı takip edildiğini hissettin mi ? sana yalan söylediğimde elime ne geçecek peki ?

Kızlar Ne Diyor 4

• Doktor size şizofreni tanısı koydu öyle mi? Peki doktorunuz sizin alkol kullanımınızı biliyor mu? Çünkü şizofreni tanısı konan bir kişiye alkol, kafein, madde kullanımı ve antiasit kullanımını önermezler. (aşağıdaki bayan psikoloji okuyormuş size açıklayabilir)

Bu durumunuz ne kadar süredir böyle bilemem fakat bence sizin anlattığınız şeylere bakılırsa şizofreniden ziyade Hikikomori yani (sosyal çekilme) adı verilen bir rahatsızlıktan müzdaripsiniz. Doktora birde onu sorun.

0|0
    0|0
    • ne sorayım hastahaneye gitmeye isteğim yok ki :( geçen sene o doktoru tehdit etmiştim yüzümde yok :(

• Başka doktorda yok yani...Arayın doktor eve gelsin.

• Şizofren tanısı mı =/

Bu belirtilerden mi böyle bir tanı koydular yani?

Yanlışlıkla manava gitmiş olabilirsin.

0|0
    0|0
    • secita 10 mg kullandığım ilaçlardan biri sorabilirsin kim kullanır. sağlıkçı varsa çevrende

• Bende senin yaptığın gibi yapıyordum eskiden içime kapanıyordum odamdan cıkmıyordum..

Daha sonra hayali arkadaşlargörmeye başladım kafayı yedim ve pskytrıye gittim ve yardımcı oluyorlar.. zor oluyor o aşamaya gelmeni istemem.. Önce davran ve git

0|0
    0|0
    • gittim hangi ilaçları verdi sana ? ben secita birde kaybettiğim ilaçlar

• Üşengeçliğin ve asosyalliğin sende bağımsızlığını ilan etmiş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Secita 10 mg

Ben de kullanıyorum, bi' işe yaramıyor.

0|0
    0|0
    • ne için kulalnıyorsun