Şiir kitabımı çıkarıyorum sizce şiir kitabının içeriği ne olsun ?

26 Aralıkta , 11 yaşından itibaren 2.240 sayfa olan yazılmış tüm şiirlerimden oluşan , arşivimin belli bir kategorisini ayırıp matbaaya veriyor ve ilk şiir kitabımı çıkarıyorum sizce şiir kitabının içeriği ne olsun ?

• Aşk , Sevgi
    14% (1)0% (0)14% (1)Oy Ver
  • Hicv, Taşlama
  • Siyasi eleştri , Politik
    29% (2)0% (0)29% (2)Oy Ver
  • Yalnızlık
    29% (2)0% (0)29% (2)Oy Ver
  • Terk edilme , Aldatılma , Ayrılık
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Güncel takibi grup ve sayfama buradan inceleyebilirsiniz TIKLAYIN >> link

1|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Biz insanlar genelde üzüntülü zamanlarımızda şiir okuyoruz, Cemal Süreya'nın da dediği gibi “Bence şiir ve aşk; bunların ikisi de gayrı-meşrudur. Meşru duruma gelince ikisi de biter. Mutluluğun şiiri yazılamaz." O yüzden ayrılık temalı şiirler tanınma aşamasında daha etkili olur diye düşünmekteyim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Karma yap daha güzel.

Biraz ondan biraz bundan...

0|0
    0|0
  • En çok hangi kategori baskın ise yazdıklarında o olsun.Ama ilk tercihim siyaset veya yalnızlık olurdu.

0|0
    0|0
    • En cok yalnızlık çünkü en derin edeb� ilhamlarım onlarda var :)

• Öyleyse yalnızlığı seç.Aslında tek bir konu üzerinde durmayıp her şeyden biraz biraz katabilirsin belki.Bunu da bir düşün istersen. :)

• şiirlerini bilmiyoruz, ne konuda neye hitap ediyor, neyi ele almış bilmiyoruz. ne cevap verebilirim bu durumda ?

0|0
    0|0
    • Yıllardır kağıda yazdım şiirlerimi geçen sene açtığım bir facebook sayfasındada zaman zaman yazıyorum takip edebilirsiniz link

• baktım ve herşey var yazılarında. ama yalnızlık baskın. yalnızlık diyorum

• Bu türlerden en çok hangisini için yana yana yazdıysan o olsun konu.

0|0
    0|0
  • aşk sevgi ayrılık ve sigara :D ;)

0|0
    0|0
  • aşk olabilir o değilde birlikte şiir yarışmalarına katılsak ya biz seninle :)

0|0
    0|0
    • Bu konuda çok iddalı olduğumu söyleyebiilirim :)

• Ödül için değil eleştri almak için yarışırdım ben

• tamam sen onun için yarış bende göndermende yardımcı olayım yaşın tutmaz çünkü

• Polisiye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• En içten hangi duyguyu şiirlerine aktarabildiğini düşünüyorsun ? O kategoriye ağırlık vermelisin

0|0
    0|0
    • Yalnızlık derim :)

• Bende öyle söyliyecektim aslında ama yalnızlık çok hassas bir konudur eğer bunu tam ifade edemezsen ya da okuyucudan daha eksik kalırsan bu konuda,düşüş yaşarsın..

• içerik ne diye bişey olur mu ya ne varsa içinde en çok o yapılır.

0|0
    0|0
  • "Zikko zikko şiirler yazarak hatun tavlama yöntemleri üzerine genellemeler ve gözlemler"

0|0
    0|0
Yükleniyor...