Yağmurlu günlerde araçların üzerinize su sıçratmasına verdiğiniz tepki nedir?

Hem yaşadığım hem de istemeden yaşattığım hadise. Yağmurlu günlerde yayaların korkulu rüyası. Verdiğim tepkiyi şu anda tam hatırlamıyorum ama muhtemelen küfür etmişimdir. O anda şoförün bu eylemi kasti yapıp yapmadığını düşünemeden saydırıyorsunuz aklınıza gelen her şeye...

En son bu şekilde yaşadığınız bir olay var mı? Tepkiniz nasıldı?

Bu da size: link

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Valla genelde kayarım eğer araba durursa kavga bile ederim hiç çekinmem, çünkü sonuçta kapalı mekanda seyahet ediyorsun dışarıdaki insana saygı gösterilmesi lazım göstermiyorsa ben ona gösteririm bir güzel. Dikkat edeceksin kardeşim dışarı çıkıyorsan her şekilde dikkat edeceksin lamı cimi yok. :(

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yaya olasın da gereksiz bir sürücü üstüne su sıçratsın! dedim.

Küfür etmem, o konuda prensiplerim var...

0|1
    0|0
  • arkasından lan dangalaak diye başlıyorum sayıyorum sövüyorum genelde. Belki senin de arkandan bağırmışımdır kader

0|1
    0|0
  • bugün saydım arkasından arabanın inş. tekeri patlar

0|1
    0|0
  • o an kendimle mesgul oluyorum, ohaaaaaaa islandim ya gibisinden:D sofor falan umrumda degil:D

0|1
    0|0
  • Ana avrat sövmüyorum :):)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bir kaç kere yaşadım. Eğer arabayı yakında bir yerde durdursa o insanlardan biri darp uygulamayı bile hayal etmiştim yani.

0|1
    0|0
  • arkadaş geçen gün öyle bir olay geldi başıma ki zaten o gün baya bir sinirli idim adam üzerime su sıçrattı adamın arkasından öyle bir sinkaf edici sövdüm ki millet bana tuhaf tuhaf baktı birden içimden bakanlara da bir güzel saydırdım

0|1
    0|0
  • hiç çekinmem söverim.

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • İstemsiz olarak küfür ediyorum (: ne yapayım ama ıslatıyorlar

0|1
    0|0
  • çok pis küfür ederim :D

0|1
    0|0
  • yavaş yürüsene amk çocu

0|1
    0|0
  • Arabaya değil de yola bakıyorum. Yanımda su varsa ve araba geliyorsa bekliyorum ya da hızlıca geçiyorum ordan.

0|1
    0|0
Yükleniyor...